Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Almanya Pfarrkirchen Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Pfarrkirchen Almanya Top MA'lar 2019

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Pfarrkirchen Almanya'da Lisansüstü Eğitimleri Karşılaştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Deggendorf Institute of Technology

Uluslararası turizm, yılda milyarlarca Euro üretir ve hala en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. İş veya eğlence olup olmamasına bağlı olarak, misafirperverlik ve etkinl ... [+]

Uluslararası turizm, yılda milyarlarca Euro üretir ve hala en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. İş veya eğlence olup olmamasına bağlı olarak, misafirperverlik ve etkinlik yönetimi sektörleri de uluslararası turizmin deneyiminden yararlanır - ve bunlara ek olarak deneyimlenir - ve bunlarla ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdırlar. Bu ilişkili alanları dikkate almak, sadece genel sektörü daha kârlı ve çekici hale getirir.

Bu yüksek lisans derecesinde, öğrenciler uzmanlıklarını genişletir ve sağlık ve turizm sektöründe, kaplıcalar, önleme merkezleri, rehabilitasyon klinikleri, spor merkezleri, rekreasyon, eğlence ve kültür merkezleri gibi sektörler arası sektörlerdeki bilgilerini derinleştirir. Aşağıdaki küresel turizm eğilimleri bu Master programına dahil edilecektir:... [-]

Almanya Pfarrkirchen
March 2020
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku