saksonya Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

saksonya Almanya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2018

Yüksek lisans

Yaygın MA olarak bilinen Masters derece, en az bir yıl süren lisansüstü derece ve bazen iki yıl, bazı gerçek araştırma gerektiren normal derece öğretilir. MA yüksek lisans derecesi için en yaygın adıdır ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Saksonya eyaletinde, Almanya fazla 4,3 milyon sakinleri ağırlıklı olarak Saksonlar ev hareket eden toplam on altı altıncı en kalabalık çıktı. Zengin tarihi, ülkenin en eski ve en büyük 1828 birinde kurulan Dresden Teknoloji Üniversitesi adına saygın bir kurum içeren bir bin kadar uzanır.

saksonya Almanya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2018

Devamını oku

Yeni Medya Gazetecilik (ma) Ana

Leipzig School of Media
Kampüs Yarı zamanlı 4 dönem October 2018 Almanya Leipzig

dijital gazetecilik, çapraz medya içeriği üretimi ve medya yönetimi odaklanarak Mesleki çalışmalar [+]

dijital gazetecilik, çapraz medya içeriği üretimi ve medya yönetimi odaklanarak Mesleki çalışmalar

Gazeteciliğin geleceği dijital. Günümüz bilgi dünyasında, medya kategorileri baskı, televizyon ve radyo ve çevrimiçi birbirine yaklaştırır hiç büyüyor. Herkes bir gazeteci olarak bir kaç yıl içinde başarı - serbest olarak veya bir personel editör olarak ister - çalışmak isteyen, dolayısıyla, beceri ve yetenek çeşitli gerektirir. Medya yapımcıları tüm kanallarda iletişim ve medya yönetimi, medya yönetimi ve medya teknoloji alanlarında bilgi sahibi içeriğin çapraz medya üretimi ve multimedya işleme lâzımdır. temsilin her türlü kullanıcı odaklı içerik oluşturma ve medya etiği ve medya hukuku bilgisi temel üzerinde, metodik araştırma zamankinden daha fazla güvenir klasik gazetecilik zanaat dayalı Bütün bu. Avrupa ağa ders Yeni Medya Gazetecilik yılında tüm bu gereksinimleri dikkate alınır. Part-time master programı dijital medya değişikliğini çağdaş gazetecilik şekillendirmek ve yönetmek için bu şekilde somut perspektifler katılımcıları sağlar.... [-]


Ana şirket Ortam (ma)

Leipzig School of Media
Kampüs Yarı zamanlı 3 dönem October 2018 Almanya Leipzig

kurumsal iletişim, pazarlama ve PR odaklanarak Mesleki çalışmalar [+]

kurumsal iletişim, pazarlama ve PR odaklanarak Mesleki çalışmalar

Web sitesi ve kurumsal blog, müşteri dergisi ve sosyal medya kanalları, basılı reklamlar ve çevrimiçi afiş - kurumsal iletişim, halkla ilişkiler ve pazarlama Bugün yapacak kadar çeşitli ve karmaşık alanlardır. Başarıyla kendi markasını kurmak ve müşteri ilişkilerini, işletmeler ve diğer kuruluşlar birbirlerine tüm iletişim faaliyetlerini koordine etmek gerek uzun ömürlü inşa etmek, hem müşteriler ve tüketicilerin dikkatini çekmek için. kurumsal yayınlar faaliyetleri ve klasik halkla ilişkiler ideal yangın hikaye anlatma aracı kullanan Tutarlı bir içerik pazarlama stratejisi gerektirir. Müşteriler, farklı temas noktaları bu şekilde çözülmesi ve tüm müşteri yolculuğuna eşlik edebilir. Medya Leipzig Okulu (Ison) tabii Kurumsal Medya (eski Kurumsal Yayıncılık) üç dönem sayısallaştırma çağında bu zorlukları karşılamak için gerekli becerileri dahilinde iletişim ve pazarlama departmanlarında profesyonelleri sağlar.... [-]