Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Almanya Schweinfurt Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Schweinfurt Almanya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2019

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Schweinfurt Almanya'da MA Decereleri Araştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Master programına "Mülteciler ve Göçmenlerle Uluslararası Sosyal Çalışma" bir uygulama odaklı, ardışık, içerik bakımından ve paylaşım uluslararası odaklı İngilizce çalışm ... [+]

Master programına "Mülteciler ve Göçmenlerle Uluslararası Sosyal Çalışma" Bir uygulama odaklı içerik açısından, ardışık ve paylaşma uluslararası odaklı İngilizce bir çalışma programıdır.

Destek ve ulusal bir bağlamda mülteci ve göçmenleri güçlendirmek, hem de onların entegrasyonunu teşvik etmek - çalışmaların Bu ders için Sosyal Hizmetler, alanında akademik uygulamaya yönelik yeterlilik yoluyla katkıda bulunmak isteyen potansiyel öğrencilere yöneliktir ev sahibi toplum veya temel hizmetler ve kamu yönetiminin kültürlerarası açılması; Bu özellikle yabancı uzmanlar ve Almanya'nın Sosyal Çalışma kendi dilsel, kültürel ve dini arka kazanan hedefleniyor; - Almak ve mültecilerin korunması için düzenli erişim sağlamak için, Avrupa ve uluslararası bağlamda, Avrupa Birliği veya menşe ve transit bölgelerde BMMYK'nın mülteci kamplarının hotspot sığınma merkezlerinde mülteciler için yardım düzenlemek ve bir perspektif vermek insanlar bu tür tesislerin içinde etkiledi.... [-]

Almanya Würzburg Schweinfurt
March 2020
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku