Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Almanya Würzburg Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Würzburg Almanya En iyi MA Programları 2019/2020

MA ya da sosyal bilimler yüksek lisans programı, tarih, İngilizce ya da diğer güzel sanatlar ve beşeri bilimler alanındaki bir ya da iki yıllık eğitimi tamamladıktan sonra alınmaktadır. MA eğitimi araştırma ve derslerden oluşmaktadır.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Würzburg şehir Bavyera, Almanya bulunan Regierungsbezirk Aşağı Franken başkenti. Bu araştırma ve bilim çok sayıda akredite kurumları yanında fazla 133.000 sakinlerinin oluşan büyük bir topluluk ev sahipliği yapıyor.

in Würzburg Almanya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Master programına "Mülteciler ve Göçmenlerle Uluslararası Sosyal Çalışma" bir uygulama odaklı, ardışık, içerik bakımından ve paylaşım uluslararası odaklı İngilizce çalışm ... [+]

Master programına "Mülteciler ve Göçmenlerle Uluslararası Sosyal Çalışma" Bir uygulama odaklı içerik açısından, ardışık ve paylaşma uluslararası odaklı İngilizce bir çalışma programıdır.

Destek ve ulusal bir bağlamda mülteci ve göçmenleri güçlendirmek, hem de onların entegrasyonunu teşvik etmek - çalışmaların Bu ders için Sosyal Hizmetler, alanında akademik uygulamaya yönelik yeterlilik yoluyla katkıda bulunmak isteyen potansiyel öğrencilere yöneliktir ev sahibi toplum veya temel hizmetler ve kamu yönetiminin kültürlerarası açılması; Bu özellikle yabancı uzmanlar ve Almanya'nın Sosyal Çalışma kendi dilsel, kültürel ve dini arka kazanan hedefleniyor; - Almak ve mültecilerin korunması için düzenli erişim sağlamak için, Avrupa ve uluslararası bağlamda, Avrupa Birliği veya menşe ve transit bölgelerde BMMYK'nın mülteci kamplarının hotspot sığınma merkezlerinde mülteciler için yardım düzenlemek ve bir perspektif vermek insanlar bu tür tesislerin içinde etkiledi.... [-]

Almanya Würzburg Schweinfurt
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku