tiran'da Arnavutluk Cumhuriyeti M.A

tiran'da Arnavutluk Cumhuriyeti Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018

Yüksek lisans

Bir ana 'derecesi mesleki uygulama çalışma veya alanı belirli bir alanın bir ustalık veya yüksek mertebe genel bakış gösteren çalışma geçirmiş kişilere verilen bir akademik derece olduğunu.

Arnavutça Yükseköğretim 13 devlet üniversiteleri tarafından sunulan. En son 2006 de Eylül ayında açıldı Durres Üniversitesi vardır. 2010 yılından itibaren eski Tiran Spor Üniversitesi (Universiteti i Sporteve i Tiranës) Beden Eğitimi ve Spor Akademisi,. 2011 yılından sonra Güzel Sanatlar bir kez Akademi üzerine Sanatlar Üniversitesi (Akademia e Arteve). Ayrıca, Arnavutluk'ta faaliyet gösteren 46 özel üniversite ve fakülte vardır. Tüm üniversiteler çeşitli fakülte var. Sözde "üniversite dışı okul " iki yıllık yükseköğretim programları verir.

Turistler genellikle canlı bir gece hayatı ile, Tiran ilginç ve büyüleyici bir şehir bulmak. İngilizce hızla gençlerle Tiran'daki ikinci dil olarak buhar kazanıyor ama çok eski sakinleri de İtalyanca konuşmak.

tiran'da Arnavutluk'ta MA Programları Araştır 2018

Devamını oku

Uluslararası Ilişkiler Içinde Ma

University of New York - Tirana (UNYT)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 40 ay September 2018 Arnavutluk Cumhuriyeti Tiran + 1 daha

Bu program, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler, Greenwich, İngiltere Üniversitesi, School ile işbirliği içinde sunulmaktadır. [+]

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler, Greenwich, İngiltere Üniversitesi, School ile işbirliği içinde sunulmaktadır. Küreselleşme ve demokratikleşme bağlamında, program, çalışan profesyoneller ve öğrenciler, uluslararası toplumun ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Mezunlar çeşitli kariyer global arenada içinde devam ettirmek için gerekli beceri ve yetenek ile donatılmış olacak. Programın tamamlanmasından sonra, mezunların mümkün olacaktır: • uluslararası siyasi sistemi teori ve pratiğini anlamak • dış politika oluşturulması ve uygulanması sürecinde meşgul • Bir tez veya portföy tamamladıktan bir sonucu olarak kendi dirayet göstermek ... [-]