oranjestad Aruba M.A

oranjestad Aruba Top Lisansüstü Eğitimleri 2018

Yüksek lisans

Başlığı ile Programları "Master of Arts " geleneksel olarak felsefe, tarih veya edebiyat gibi sosyal bilimler hususları kapsamaktadır. Sanatlar Yüksek bir lisans programı (Lisans) bir kazanılan derece sonra alınabilir lisans programlarıdır. Sanat programlarının Masters başlık "MA ", "Master of Arts " veya "MA ".

1499 yılında keşfedilen ve İspanya için iddia, Aruba 1636 yılında Hollandalılar tarafından satın alınmıştır. Aruba 1986 yılında Hollanda Antilleri ayrıldı ve Hollanda Krallığı ayrı, özerk üyesi oldu. Tam bağımsızlığı yönünde hareket 1990 yılında Aruba 'ın isteği üzerine durduruldu.

Oranjestad ülkede bazı eğitim kurumlarına Aruba ve ev en büyük şehridir gibi Universiteit Van Aruba ve Tıp Xavier Üniversitesi.

oranjestad Aruba'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2018

Devamını oku

Uluslararası Ve Avrupa Vergi Hukukunda Ma (çift Diploma: Amerikan Uzmanlaşma)

Maastricht University, Faculty of Law
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Aruba Oranjestad

Eğer vergi hakkında tutkulu musunuz? Eğer bir lisans mali hukuk, iktisat, işletme, ya da ilgili alanda var mı? Ve sizi kariyerinize bir sonraki adımı atmaya hazır mısınız? Sonra yüksek lisans Uluslararası ve Avrupa Vergisi Kanununda Amerikan uzmanlık yapıyor düşünmelisiniz. [+]

oranjestad Aruba Lisansüstü Eğitimleri 2018. Eğer vergi hakkında tutkulu musunuz? Eğer bir lisans mali hukuk, iktisat, işletme, ya da ilgili alanda var mı? Ve sizi kariyerinize bir sonraki adımı atmaya hazır mısınız? Sonra yapıyor düşünmelisiniz yüksek lisans International Amerikan uzmanlaşma ve Avrupa Vergisi Kanunu. Bu bir yıllık bir master programı ortaklaşa Maastricht Üniversitesi ve Aruba Üniversitesi tarafından sunulmaktadır. Bu kurumsal vergilendirme ve Avrupa ve Amerika için özel referans ile uluslararası vergi planlaması konusuna odaklanmış. Sen politika ve uygulama ile hukuki ve ekonomik yaklaşımları birleştirmek olacak ve kurumsal yapıları, yatırım, sınır ötesi istihdam ve vergi hukuku bağımlılık içgörü elde edersiniz. Mezun olduktan sonra, kıskanılacak bir konumda kendinizi bulacaksınız. finans ve iş konularında kendi geniş bilgi sayesinde, mezunlarımızın birçok iş piyasasında yüksek talep bulunmaktadır. Ve derecesi uluslararası yönelim birçok farklı ülkede iş fırsatları açılacaktır. Neden bu program? Vergiler hayatın bir gerçeği olan, henüz tüm vergi sistemleri eşit yaratılmıştır. Vergi mükellefleri genellikle birden fazla ülkeye bağlantıları var ve şirketlerin her gün sınır ötesi işlemlerin milyonlarca yapmak küreselleşen dünyada, birden fazla vergi sistemlerinin bilgi giderek daha değerli hale gelmektedir. Sık güncelleştirmeleri ve düzeltmeler de yasanın son derece dinamik bir alan yapmak. Uluslararası ve Avrupa Vergisi Kanunu'nda çift lisans programında, Avrupa ve Amerika'da farklı ülkelerde kurumlar vergisi ve uluslararası vergi planlaması ile aşina olacak. Bu derinleştirmek ve bölgesel yanı sıra Avrupa / uluslararası bir perspektiften vergi bilgilerini güçlendirmek için fırsat sağlayacaktır. Aruba Öğretti Program tamamen Oranjestad Üniversitesi Aruba kampüsünde öğretilir. Bu stratejik konumu birçok avantaj sunuyor. Hollanda'ya krallığının bir parçası olarak, bu Karayip adası sık... [-]