$close

Filtreler

Sonuçları Göster

At Çalışmaları Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar Karşılaştır

Arts (MA) Master Kazanç yüksek ücret ve iş güvenliği yol açabilir. Bu derece geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır ve çeşitli kariyer fırsatları için hazırlar. kurs istenilen alanda, akademik skolastik ve kritik çalışma üzerinde duruluyor. Atçılık Çalışmaları alanında yüksek lisans nedir? at çalışmalarda bölümünden öğrenciler doğru ve düzenli bakıma ihtiyac… Devamını oku

Arts (MA) Master Kazanç yüksek ücret ve iş güvenliği yol açabilir. Bu derece geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır ve çeşitli kariyer fırsatları için hazırlar. kurs istenilen alanda, akademik skolastik ve kritik çalışma üzerinde duruluyor.

Atçılık Çalışmaları alanında yüksek lisans nedir? at çalışmalarda bölümünden öğrenciler doğru ve düzenli bakıma ihtiyacı zeki, duyarlı hayvanlar kabul ederek, atların ihtiyaçlarını karşılamak için öğrenirler. Dersler artrit gibi sağlık sorunları için atları doğurmak için nasıl talimat sağlamak ve bakım. Öğrenciler ayrıca terbiyesi, esnek ve hassas hareketleri ile birlikte itaat geliştiren bir şekilde bir atı eğitim yöntemini öğretmek öğrenmek olabilir. Ayrıca, bu alanda bölümünden öğrenciler büyük olasılıkla ahırlar, damızlık çiftlikleri ve binicilik okullar dahil atlar, ilgili işlerini yürütmek öğreneceksiniz.

Atçılık Çalışmaları alanında yüksek lisans mezunları genellikle güçlü bir iş ahlakı kazanmak.programı öğrencileri atların beslenmesi, eğitim, yetiştirme ve sağlık ile hands-on olmak gereğini anlamamıza yardımcı olur.

yüksek lisans alma maliyeti elbette konumu ve uzunluğuna bağlı olarak, bir kurumdan diğerine değişebilir. Aday öğrenciler istedikleri programın tüm masrafları öğrenmek için kapsamlı bir araştırma yapmak gerekir.

Konumu ve iş sorumlulukları esnek seçenekler ile mezun sağlayan dünya çapında at alanda pek çok kariyer, vardır. Agritourism, eğlence müteahhitlik, çiftlik ve ahır yönetimi, at satış ve at yarışı Atçılık Çalışmaları alanında yüksek lisans ile mezun açık tüm olası kariyer yolları vardır. at donanımları, satış ve nakliye alanında kariyer için fırsatlar da vardır.

at alanda başarılı bir kariyer özveri ve beceri gerektirir, ama Atçılık Çalışmaları alanında yüksek lisans çeşitli ve ödüllendirici kariyer için birçok fırsat açabilir.Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Hartpury University
Gloucester, Birleşik Krallık

saygın Bristol Business School ve at iş özel modülleri, bu programlar tarafından geliştirilen çekirdek saf iş modülleri bir kombinasyonu yoluyla

saygın Bristol Business School ve at iş özel modülleri, bu programlar tarafından geliştirilen çekirdek saf iş modülleri bir kombinasyonu yoluyla -
MA
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Eyl 2022
Kampüs