kärnten Feldkirchen Avusturya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Derecesi

kärnten Feldkirchen Avusturya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2018

Yüksek lisans

MA, tarih, iletişim, felsefe, teoloji veya İngilizce gibi beşeri bilimler veya güzel sanatlar üzerine eğitim veren bir programı tamamlayan öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. Sosyal Bilimler yüksek lisans derecesi genelde dersleri, araştırma tezini ve yazılı sınavları içermektedir.

Avusturya Cumhuriyeti geniş bir siyasi, eğitim ve sanatsal kültür sahiptir. Avusturya coğrafyası da mevsimsel deneyimleri her türlü sağlar.

Kärnten Feldkirchen (Slovence: Trg) Carinthia Avusturya eyaletinde bir şehir ve aynı adı taşıyan bölgesinin başkentidir. Feldkirchen 1930 yılında şehir ayrıcalıkları aldı.

kärnten Feldkirchen Avusturya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar Bul 2018

Devamını oku

Ma - Uluslararası Iş Yönetimi

Carinthia University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Avusturya Villach Spittal an der Drau Kärnten Feldkirchen Klagenfurt + 3 daha

Uluslararası İşletme Yönetimi tamamen İngilizce olarak öğretilir yüksek kaliteli iki yıllık Master çalışma programıdır. Gerekli iş elde etmek için yüksek lisans kazandırılması amaçlanmaktadır ve [+]

MA - Uluslararası İşletme Yönetimi

School of Management Villach, Avusturya - Neden Uygulamalı Bilimler Carinthia Üniversitesi (CUAS) Uluslararası İş Yönetimi eğitimi?

• Uluslararası İşletme Yönetimi tamamen İngilizce olarak öğretilir yüksek kaliteli iki yıllık Master çalışma programıdır. Uluslararası yönetiminde uzmanlaşmak için gerekli iş ve sosyo-ekonomik bilgi ve becerileri kazanmaları için lisansüstü öğrencileri sağlamaktır.

• Uluslararası İşletme Yönetimi yüksek uygulama odaklı olduğunu. Uluslararası şirketler için danışmanlık projeleri Probleme dayalı öğrenme, gerçek hayattan vaka çalışmaları, simülasyonlar Online, takım zorluklar ya da geziler interaktif bir şekilde uluslararası iş hakkında bilgi edinmek için şansını sağlamaktadır.... [-]