klagenfurt Avusturya MA

klagenfurt Avusturya En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri 2018

Yüksek lisans

Yüksek lisans öncelikle genel matematik eğitimi geliştirmek veya öğretmek isteyen öğrenciler içindir.

Eğer akademik mükemmellik için yapıştırılır bir kurum, içinde eğitimine devam düşünüyorsanız o zaman Avusturya en iyi hedef sunuyor. Bu kurumlar araştırma öğrencileri nasıl gerçek hayat sorunları çözmek konusunda fikir almak için sağlayan böylece dayanır.

Klagenfurt Avusturya önde gelen eğitim kuruluşlarından bazı hosting sahiptir. Bu altıncı büyük şehri Teknik Eğitim Sendikaları Enstitüsü ve ticaret odası için başka bir enstitüye ev sahipliği yapmaktadır.

klagenfurt Avusturya'da MA Decereleri Araştır 2018

Devamını oku

Ma - Uluslararası Iş Yönetimi

Carinthia University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Avusturya Villach Spittal an der Drau Kärnten Feldkirchen Klagenfurt + 3 daha

Uluslararası İşletme Yönetimi tamamen İngilizce olarak öğretilir yüksek kaliteli iki yıllık Master çalışma programıdır. Gerekli iş elde etmek için yüksek lisans kazandırılması amaçlanmaktadır ve [+]

MA - Uluslararası İşletme Yönetimi

School of Management Villach, Avusturya - Neden Uygulamalı Bilimler Carinthia Üniversitesi (CUAS) Uluslararası İş Yönetimi eğitimi?

• Uluslararası İşletme Yönetimi tamamen İngilizce olarak öğretilir yüksek kaliteli iki yıllık Master çalışma programıdır. Uluslararası yönetiminde uzmanlaşmak için gerekli iş ve sosyo-ekonomik bilgi ve becerileri kazanmaları için lisansüstü öğrencileri sağlamaktır.

• Uluslararası İşletme Yönetimi yüksek uygulama odaklı olduğunu. Uluslararası şirketler için danışmanlık projeleri Probleme dayalı öğrenme, gerçek hayattan vaka çalışmaları, simülasyonlar Online, takım zorluklar ya da geziler interaktif bir şekilde uluslararası iş hakkında bilgi edinmek için şansını sağlamaktadır.... [-]