spittal an der Drau Avusturya MA

spittal an der Drau Avusturya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2018

Yüksek lisans

Yüksek lisans öncelikle genel matematik eğitimi geliştirmek veya öğretmek isteyen öğrenciler içindir.

Avusturya bu ülkenin çeşitli 'ın "olağanüstü " kültürüne öğrenciye gösterecektir. Avusturya Almanca bir ilgi ile öğrenciler için mükemmel bir yurtdışı eğitim seçimdir.

Spittal an der Drau Carinthia Avusturya federal devletin batı kesiminde bir şehridir

spittal an der Drau Avusturya'da MA Programları Karşılaştır 2018

Devamını oku

Ma - Uluslararası Iş Yönetimi

Carinthia University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Avusturya Villach Spittal an der Drau Kärnten Feldkirchen Klagenfurt + 3 daha

Uluslararası İşletme Yönetimi tamamen İngilizce olarak öğretilir yüksek kaliteli iki yıllık Master çalışma programıdır. Gerekli iş elde etmek için yüksek lisans kazandırılması amaçlanmaktadır ve [+]

MA - Uluslararası İşletme Yönetimi

School of Management Villach, Avusturya - Neden Uygulamalı Bilimler Carinthia Üniversitesi (CUAS) Uluslararası İş Yönetimi eğitimi?

• Uluslararası İşletme Yönetimi tamamen İngilizce olarak öğretilir yüksek kaliteli iki yıllık Master çalışma programıdır. Uluslararası yönetiminde uzmanlaşmak için gerekli iş ve sosyo-ekonomik bilgi ve becerileri kazanmaları için lisansüstü öğrencileri sağlamaktır.

• Uluslararası İşletme Yönetimi yüksek uygulama odaklı olduğunu. Uluslararası şirketler için danışmanlık projeleri Probleme dayalı öğrenme, gerçek hayattan vaka çalışmaları, simülasyonlar Online, takım zorluklar ya da geziler interaktif bir şekilde uluslararası iş hakkında bilgi edinmek için şansını sağlamaktadır.... [-]