wiener Neustadt Avusturya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

wiener Neustadt Avusturya Top MA Programları 2018

Yüksek lisans

Başlığı ile Programları "Master of Arts " geleneksel olarak felsefe, tarih veya edebiyat gibi sosyal bilimler hususları kapsamaktadır. Sanatlar Yüksek bir lisans programı (Lisans) bir kazanılan derece sonra alınabilir lisans programlarıdır. Sanat programlarının Masters başlık "MA ", "Master of Arts " veya "MA ".

Eğer akademik mükemmellik için yapıştırılır bir kurum, içinde eğitimine devam düşünüyorsanız o zaman Avusturya en iyi hedef sunuyor. Bu kurumlar araştırma öğrencileri nasıl gerçek hayat sorunları çözmek konusunda fikir almak için sağlayan böylece dayanır.

Bu şehir zengin bir eğitim geçmişi vardır. Avustralya'nın en büyük ve ilk iş okul-Fachhoschule yanı sıra mühendislik Uygulamalı Bilimler Wiener Neustadit merkezi-Üniversitesi, burada yer almaktadır.

wiener Neustadt Avusturya'da Lisansüstü Eğitimleri İncele 2018

Devamını oku

Iş Danışmanlığı, Uluslararası Ma

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 Avusturya Wiener Neustadt

İş Danışmanlığı Uluslararası (BCI) tamamen İngilizce olarak öğretilir lisans düzeyinde yüksek kaliteli ve zorlu iş lisans programıdır. [+]

wiener Neustadt Avusturya Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2018. İş Danışmanlığı Uluslararası (BCI) tamamen İngilizce olarak öğretilir lisans düzeyinde yüksek kaliteli ve zorlu iş lisans programıdır. Özellikle iş yönetimi ve danışmanlık meslek, kariyer başında, program önemli bir avantaj sağlar. Bir BCI mezunu olarak İngilizce mükemmel iletişim becerileri, kültürlerarası anlayış ve deneyim, küresel iş know-how ve evrensel standartlarda bilgi yoluyla iş dünyasının gereklerini yerine getirmek mümkün olacak. Dört dönem, tam zamanlı master programı, birçok farklı millet ve kültürlerden gelen öğrencilerin uluslararası bir fakülte ile birlikte çalıştığı özellikle uyarıcı bir ortam sağlar. Dördüncü dönem ise dünya çapında ortak üniversitelerden birinde yurtdışında eğitim için teşvik edilir. BCI master programında mali yönetim ve yatırım analizi (Hazine ve Yatırım) veya pazarlama ve veri analitiği (Pazarlama Analytics) ya uzmanlaşmak seçebilirsiniz. BCI Anahtar güçlü Pratik Öğrenme Program boyunca, hazine ve yatırım yönetimi veya pazarlama analizleri alanlarında uzmanlaşma ek olarak yönetim ve danışmanlık becerileri bir dizi derinlemesine pozlama kazanacaklardır. Bu kurslar, önceki bilgi üzerine inşa ve şirketler, bankalar ve diğer önemli kuruluşlar ile yakın işbirliği sayesinde, vaka çalışmaları, projeler ve seminerler yoluyla eller araçlar ve beceriler ile geleneksel teori ve metodoloji birleştirecek öngörülmektedir. Küçük sınıf boyutları öğretim ve diğer öğrenciler ile çalışmak sayede yoğun ve etkileşimli bir öğrenme ortamı kolaylaştırmak (ve hatta bazı durumlarda dış kuruluşlar olarak) bilgi uygulamak için. Top-notch Eğitim Derslerin çoğunluğu kendi alanında yüksek nitelikli uygulayıcılar tarafından yönetilmektedir. Biz mevcut piyasa taleplerini karşılayan bir program terzi bankalar, şirketler ve diğer kurumlardan gelen öğretim elemanları ile yakın bir çalışma. Her uzmanlık kursu işyerinde günden üzerinde gerekli beceri... [-]