Azerbaycan'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A)

Azerbaycan'da Top 2 Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı İncele 2018

Yüksek lisans

MA ya da sosyal bilimler yüksek lisans programı, tarih, İngilizce ya da diğer güzel sanatlar ve beşeri bilimler alanındaki bir ya da iki yıllık eğitimi tamamladıktan sonra alınmaktadır. MA eğitimi araştırma ve derslerden oluşmaktadır.

Azerbaycan Transkafkasya doğu kesiminde Asya kıtasında yer almaktadır. Azerbaycan resmi adı Azerbaycan Cumhuriyeti olduğunu.

Azerbaycan'da Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) hakkında Üniversitelerle İletişime Geçin 2018

Devamını oku

Alan çalışmaları Sanat Ustası

Khazar University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Azerbaycan Baku

Alan Çalışmaları, Avrupa Çalışmaları, Amerikan Çalışmaları, Kafkasya Araştırmaları, Türk Dünyası Araştırmaları, Middle Eastern Studies, Rusya Çalışmaları ve Doğu Asya Çalışmaları konsantrasyonları içerir. [+]

Master of Arts Alan Çalışmaları

&nbsp

Alan Çalışmaları, Avrupa Çalışmaları, Amerikan Çalışmaları, Kafkasya Araştırmaları, Türk Dünyası Araştırmaları, Middle Eastern Studies, Rusya Çalışmaları ve Doğu Asya Çalışmaları konsantrasyonları içerir. Alan Çalışmaları programları disiplinler arası ve birkaç bölüm içerir. Orta Doğu Çalışmaları ve Avrupa Halkla İlişkiler programları öğrenci dışında, diğer tüm alan çalışmaları, öğrencilere, bireysel çalışma parça, çeşitli öğretim üyeleri tarafından müştereken tasarlanmış ve öğrencilerin çıkarlarını karşılama yönünde özel bir olacaktır.

... [-]

Uluslararası Ilişkiler Sanat Ustası

Khazar University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Azerbaycan Baku

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans lisans programı müfredatı, uluslararası ilişkilerde önemli alanlarda geniş bir analitik bir arka plan ile öğrencilerin sağlamak için tasarlanmıştır [+]

Master of Arts Uluslararası İlişkiler

, Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans lisans programının müfredatı ya da fonksiyonel bir ya da bölgesel konsantrasyon yoluyla elde edilen belirli bir odak ile birlikte en önemli uluslararası ilişkiler alanlarında geniş bir analitik arka plan, öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır.

Gerekli müfredatın amacı, programı her öğrencinin temel uluslararası ilişkiler, geniş tabanlı, disiplinlerarası eğitim almasını sağlamak için. Bu lisans düzeyinde uluslararası politikanın ders çalışma, ve tarihsel, politik ve sosyal süreci içerir.

Her yıl öğrenci sayısının az olması, programın bireysel ihtiyaçlara göre öğrenciler ve öğretim görevlileri arasındaki yakın etkileşim sağlar ve teşvik eder.Program olsun, hükümet, özel gönüllü kurum ve kuruluşları veya işle ilgili sektörlerin gelişimi ile ilgili kariyer planlayan öğrenciler için sağlam bir akademik geçmişi vermeyi hedeflemektedir. ... [-]