Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Avustralya New South Wales Sydney Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in New South Wales Avustralya'da Beşeri Bilimler MA'lar Hepsini İncele 2019/2020

MA, tarih, iletişim, felsefe, teoloji veya İngilizce gibi beşeri bilimler veya güzel sanatlar üzerine eğitim veren bir programı tamamlayan öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. Sosyal Bilimler yüksek lisans derecesi genelde dersleri, araştırma tezini ve yazılı sınavları içermektedir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler eğitimi, birçok farklı endüstride, birçok farklı kariyere hazırlanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sosyal hizmetler, eğitim ya da sanat içeren herhangi bir kariyer hazırlanmak isteyen öğrenciler bu eğitime odaklanabilirler.

Avustralya lisans derecesi takip öğrenciler için sübvanse yüksek öğrenim vardır. Ayrıca kredi ve yüksek lisans öğrencileri için hibe vermek. Yüksek öğrenim çalışmanın herhangi bir alanda sunulan bir doktora için lisans düzeyinde başlar.

Sidney Avustralya'da en yüksek uçan eğitim kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Avustralya en eski üniversite, University of Sydney kentinde kurumlar arasında yer almaktadır. Diğerleri Avustralya Katolik Üniversitesi ve New South Wales Üniversitesi bulunur.

in New South Wales Avustralya'da Beşeri Bilimler MA'lar Bugün Başlayın 2019/2020

Devamını oku Daha Az

4 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Sydney

The University of Notre Dame Australia

İlahiyat Hıristiyan topluluk yaşamı ve misyonu her zaman merkezi bir yer yaptı. Toplumun yaşam merkezi öneme gerçeğinden kaynaklanmaktadır ... ... [+]

Master of Arts - İlahiyat Çalışmaları (Kurs)

&nbsp

İlahiyat Hıristiyan topluluk yaşamı ve misyonu her zaman merkezi bir yer yaptı. Toplumun yaşam merkezi önem Kilise kendi inancını anlamak için gelir ve diğerleri bu inanç açıklar İlahiyat yoluyla olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Tüm bakanlıkların egzersiz merkezi olarak İlahiyat Eğitim nedenle inanç kişinin gelişimi için vazgeçilmez, yattı ve rütbesi, iletişim ve paylaşım bu inanç için yönlendirilir.

Bu başkaları, Tanrı'nın doğası olarak bu tür önemli konuları arasında, araştırıyor, Tanrı'nın tür, İsa Mesih, kişisel kimlik doğası içinde ve insanlık, insan kökeni ve kaderi, Hıristiyan topluluğu ve bize Tanrı'nın varlığını bize göstermiştir Ruh. ... [-]

Avustralya Fremantle Broome Sydney
Ocak 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Technology Sydney

This degree provides an opportunity for graduates to develop their research skills, to deepen their knowledge in some area of international study and to undertake some or ... [+]

The research degrees offered by the Faculty of Arts and Social Sciences are especially valuable for those wishing to pursue an academic career or a career in research or an advanced level of practice.

[-]
Avustralya Sydney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Technology Sydney

The Master of Arts (Research) in Humanities and Social Sciences provides an opportunity for graduates to develop their research skills, deepen their knowledge in an area ... [+]

The research degrees offered by the Faculty of Arts and Social Sciences are especially valuable for those wishing to pursue an academic career, a career in research or an advanced level of professional practice.

[-]
Avustralya Sydney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Technology Sydney

Yaratıcı Yazarlık Master of Arts fazla teorik bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen deneyimli yazarlar için tasarlanmıştır. Öğrenciler yaratıcı yazma uzmanlığı ile ak ... [+]

Öğrenciler derinlemesine bir tarz çalışma ya da türler ve medya bir dizi keşfetmek.

Bu dersin mezunları geliştirmek: geliştirmek genresan yeteneği bir dizi genelinde yazılı genel ve özel beceriler ve eleştirel medya ve çağdaş kültürel formsa kritik bir bilgi yelpazesinde uygulama yazma ilişkileri ve yayın kendi workan anlayış revize kültürel ve estetik tartışmalar, yaratıcı ve eleştirel düşünmek ve kültürel endüstrilerin gelişmeler, katkıda Andan yeteneği.

Kariyer seçenekleri reklam, bilgisayar, yaratıcı yazma, serbest yazma ve düzenleme, gazetecilik, medya araştırma, yayın ya da senaryo yazımı ve toplum kuruluşları ve devlet daireleri düzenleme içerir.... [-]

Avustralya Sydney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku