Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Beden Eğitimi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar Karşılaştır

Master of Arts (MA), öğrencilerin eğitimlerini ilerletmelerine ve kendileri için daha iyi fırsatlar yaratmalarına imkân tanıyan bir lisansüstü eğitimdir. Bir lisans derecesi kazandıktan sonra, bir öğrenci bir lisansüstü programa girecek ve bir ila üç yıl boyunca ek öğrenme üzerine harcayacaktır. Yüksek lisans tamamlandığında, mezun bir doktora derecesi kazanmak için kariyer yoluna girebilir veya daha fazla kursa devam edebilir.

Beden Eğitimi Yüksek Lisansı Nedir? Bu program, öğrencilere veya müşterilere sağlıklı beden ve zihin kazandırma hakkında bilmeleri gerekenleri öğretir. Programa devam eden bireyler, tipik olarak insanların anatomisini ve fizyolojisini öğreten derslerin yanı sıra uygulanan biyoloji ve biyomekanik derslerini de alırlar. Öğrenciler ayrıca, beden eğitimi etiği, oyuncu türleri ve her biri için en iyi koçluk stratejileri, grup sporu ve değerlendirme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabilirler. Diyet ve beslenme, egzersiz bilimi ve cinsel eğitim de yaygın.

Beden eğitimi alanında bir dereceye kadar çalışmak, öğrencilere birçok niteliksel ve niceliksel beceri kazandırır. Sağlık ve beslenme ile vücudun her ikisini de nasıl kullandığını anlamanın yanı sıra, öğrencilerin liderlik ve iletişim becerileri kazanma ihtimali de yüksektir.

Beden eğitimi programı sunan her öğrenen kurum kendi fiyatını belirler ve her ülkenin eğitim masrafı ile ilgili kendi yasaları vardır. Öğrenci ayrıca her programın ne kadar sürede olduğunu ve maddi yardım için başvurup başvuramayacağını düşünebilir.

Beden eğitimi alanında yüksek lisans kazanan bir kişi, beden eğitimi öğretmeni olmaya devam edebilir. Çoğu durumda, bu alandaki bir öğretmen de çalıştığı okuldaki spor takımlarını koçluk yapacaktır. Bireyler yerel rekreasyon merkezlerinde veya spor parklarında ekipleri koçluk yapabilirler. Devlet okulları ve kolejleri, etkinlik planlamak ve antrenörlerle uğraşmak isteyenler için genellikle atletik yönetime ihtiyaç duyarlar. Daha küçük bir çevrede çalışmayı tercih eden mezunlar kişisel antrenör veya spor terapisti olmaya karar verebilirler.

Üniversiteler ve kolejler pek çok farklı ülkede beden eğitimi programları sunmaktadır. Seçtikleri okullardan uzakta yaşayan öğrenciler çevrimiçi ders alabilirler. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Beden Eğitimi

National Institute of Education, Nanyang Technological University

NIE Beşeri Bilimler, Eğitim ve Beden Eğitimi araştırma üzerinde artan bir vurgu ile uyumlu Arts (MA) Yüksek Lisans derecesi için araştırma tarafından yüksek derecede eğit ... [+]

Araştırma ile Yüksek Lisans

NIE Eğitim ve Fiziksel, Beşeri Bilimler alanlarında araştırma vurgu hattı ile artırmada) MA of Arts (Master derecesi için önde gelen teklifleri yüksek lisans çalışmaları ile araştırma.

&nbsp

araştırma ile MA derecesi okuma Adaylar hangi bir tez teslim edilmelidir 40.000 ila 50.000 kelime arasında olmalıdır tabanlı gelişmiş bir çalışma onaylı alanında bağımsız ama denetimli araştırma devam edecektir. Yüksek lisans tezi 100.000 Çince karakteri geçmemelidir Çin dilinde yazılmış. araştırma derecesi ödül tez sunulan iş tamamen dayanır.

&nbsp

Yeterlik Sınavı

Bir titiz sistemi araştırma aşamasında sizi hazırlamak için kullanılır. Çalışmanın ilk 12 ay içinde, siz (i) ve (ii) aşağıda belirtilen Yeterlik Sınavı gereksinimlerini tamamlamak için gerekli olacaktır: ... [-]

Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku