Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Birleşik Arap Emirlikleri Academic City Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Academic City Birleşik Arap Emirlikleri Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2019

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri, bazen sadece güney doğu ve Suudi Arabistan, Umman kıyısında, hem de Katar ile deniz sınırları paylaşan, Emirates ya da BAE denilen Basra Körfezi'ndeki Arap Yarımadası'nın güneydoğusundaki bir Arap ülkesidir ve İran.

Academic City Birleşik Arab Emirlikleri'nde Lisansüstü Eğitimleri Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Heriot-Watt University Dubai

MA İç Mimarlık ve Tasarım, yenilikçi iç mekanların anlaşılmasında, işlenmesinde ve uygulanmasında 'iç tasarım' ve 'iç mimarlık' arasındaki ortaya çıkan simbiyotik ilişkiy ... [+]

genel bakış

Şu anda 'İç tasarım' olarak gördüklerimiz ile 'İç mimarlık' olarak nitelendirdiğimiz şey arasında bir ayrım var. Bununla birlikte, her iki alanın devam eden bir yakınsaması vardır ve her ikisinin de en etkili unsurlarını bir araya getirme fırsatı vardır; tasarımcıların yaratıcılığı, süreci ve tasarım düşüncesi, mimarlığın bilimi, bilgisi ve pragmatizmi ile.

Program, her iki alanın önemli yönlerini birleştirmeyi, mezunların gelişmekte olan bir tasarım endüstrisine girmelerini ve liderlik etmelerini amaçlamaktadır. Heriot-Watt Üniversitesi, STEM eğitim ve araştırmasında lider olarak bilinmekte ve bu sayede hem mimarlığın hem de tasarımın iç mimarlık ve tasarımın bilgilendirilmesinde rolünü düşünmeyi ve birleştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler çeşitli stüdyo projeleri, uzman konular ve disiplinler arası bağlamsal ve teorik dersler aracılığıyla eğitilmektedir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku