Botswana'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar

Botswana'da En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Bul 2018

Yüksek lisans

Başlığı ile Programları "Master of Arts " geleneksel olarak felsefe, tarih veya edebiyat gibi sosyal bilimler hususları kapsamaktadır. Sanatlar Yüksek bir lisans programı (Lisans) bir kazanılan derece sonra alınabilir lisans programlarıdır. Sanat programlarının Masters başlık "MA ", "Master of Arts " veya "MA ".

Botsvana Güney Afrika'da bulunan ve kendi yükseköğretim sisteminin geliştirilmesinde önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Elmas keşif ölçüde ulus için gelir artışı ve bu gelirin çok geliştirilmesi okullar ve kolejler içine akıttığını edilmiştir.

Botswana'da En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları hakkında Bugün Başlayın 2018

Devamını oku

Sinema Ortamında Güzel Sanatlar Ustası

AFDA
Kampüs Tam zamanlı February 2018 Botsvana Cumhuriyeti Botsvana Çevrimiçi

AFDA MFA kendi kendine öğrenme için ve bir taahhüt var bireyler için tasarlanmış benzersiz yüksek lisans programı: Hayat boyu öğrenme ve mesleki değerler; güvenilirliği ve öz yönetimi, işbirliği ve ekip çalışması için kapasiteleri; Etkin iletişim kurma becerisi ve başarılı duruma problem çözme stratejileri ve spontan adaptasyonu uygulamak. [+]

AFDA MFA kendi kendine öğrenme için ve bir taahhüt var bireyler için tasarlanmış benzersiz yüksek lisans programı: Hayat boyu öğrenme ve mesleki değerler; güvenilirliği ve öz yönetimi, işbirliği ve ekip çalışması için kapasiteleri; Etkin iletişim kurma becerisi ve başarılı duruma problem çözme stratejileri ve spontan adaptasyonu uygulamak.

Öğrenciler, iki geniş alanlar için kayıt yaptırmaları gerekmektedir: Akademik Araştırmalar (Bireysel) Mesleki Uygulama (Üretim Takımlar veya Professional Productions.) Profesyonel pratik:

Adaylar aşağıdakilerden birini tamamlamak zorundadırlar:

Bir sinema filmi - Asgari 48 'Min 48'min en az bir Özellik Belgesel dizi anahat ve 2 bölüm - TV Serisi metrajlı filmi senaryosu / Senaryo Aşağıdaki çekilen 3 özel projeler kadar:Kurgu:Kısa film, 24 dak Bir TV dizisi veya roman için bir pilot Üç ilgili reklam Bilgilendirici:Bir belgesel, 24 dak 48 'süresi bir gerçek eğlence TV projesi üretim ekipleri adam MFA öğrencilerin oluşturduğu içindeki Mesleki Uygulama yapılabilir. Profesyonel yapımları ayrıca izin verirse kabul edilir ve AFDA MFA değerlendirme kriterlerini edilebilir. MFA çekilmek oturumları: ... [-]