Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Asia Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Asia Enerji Bilimi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Bul 2019/2020

Yaygın MA olarak bilinen Masters derece, en az bir yıl süren lisansüstü derece ve bazen iki yıl, bazı gerçek araştırma gerektiren normal derece öğretilir. MA yüksek lisans derecesi için en yaygın adıdır ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Enerji eğitimi güç taleplerinin nasıl karşılandığını öğretmektedir. Bu geleneksel yollarla, ya da rüzgar ve güneş enerjisi gibi alternatif enerji kaynakları yoluyla olabilir. Bazı programlar, yeni kaynakların geliştirilmesini inceleyebilmektedir.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Asia Enerji Bilimi MA Decereleri Karşılaştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Enerji Bilimi, Asia

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

«Enerji Alanında Sürdürülebilir Kalkınma ve Stratejik Yönetim» Yüksek Lisans Programı (Yönetimde uzmanlaşan mezunlar ile birlikte) altı yüz yıllık geçmişi boyunca en eski ... [+]

Program Profili

«Enerji Alanında Sürdürülebilir Kalkınma ve Stratejik Yönetim» Yüksek Lisans Programı (Yönetimde uzmanlaşan mezunlar ile birlikte) altı yüz yıllık geçmişi boyunca en eski ve öncü İngiliz üniversitelerinden biri olan St Andrews Üniversitesi ile ortaklaşa yürütülür. dünya çapında bir eğitim ve araştırma merkezi.

Program, beş Rus ve beş İngiliz ustalığının hem sürdürülebilir enerji hem de enerji stratejik yönetimi konularında uzman olması için benzersiz bir fırsat sunmaktadır. Mezunlara iki diploma ve iki yüksek lisans derecesi verilir: Sürdürülebilir Kalkınma konusunda St Andrews Üniversitesi diploması ve yönetimde MGIMO Üniversitesi diploması (Yönetimde Master).... [-]

Rusya Odintsovo Birleşik Krallık Saint Andrews
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
European University at St. Petersburg

ENERPO Yüksek Lisans derecesi programı özellikle Rusya, Sovyet sonrası alan, Avrupa, Asya ve Orta Doğu'daki enerji işlerine odaklanmaktadır. ... [+]

ENERPO Yüksek Lisans derecesi programı, özellikle Avrasya'daki enerji işlerine odaklanan Rusya'daki tek İngilizce yüksek lisans programıdır. Enerji kaynakları üzerinde 21. yüzyıl rekabet ve işbirliği içinde uluslararası ilişkilerde önemli faktörlerden biri olmaya devam etmektedir.

Rusya-Avrupa ve Rusya-Asya enerji ilişkileri ve zorlukları, LNG ve şeyl gazı devirleri, Avrasya'daki yeşil enerji perspektifleri, enerji sektörünün politikaya, ekonomiye ve Rusya'daki sosyal kalkınma üzerindeki etkilerini öğrenecek ve tartışacaksınız. Orta Asya, Orta Doğu ve Kafkasya.

ENERPO'da eğitim alarak şunları yapabileceksiniz:... [-]

Rusya Saint Petersburg
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku