Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Okul Öncesi Eğitim 11 Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Karşılaştır

MA, tipik olarak sanat veya beşeri bilimlerdeki konuları inceleyen bireylere verilen yüksek lisans derecesidir. Yüksek Lisans derecesi, daha fazla bilim temelli dereceden daha fazla tartışmaya odaklanabilir. Tam zamanlı çalışma ile, çoğu MA derecesi iki yıl içinde tamamlanabilir.

Erken Çocukluk Eğitiminde MA nedir? Genellikle öğrencilerin mevcut uzmanlıklarını genişletmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir lisans derecesidir. Öğrenciler, çocukların farklı öğrenme stilleri, sekiz yaşına kadar öğrencilerin gelişim ihtiyaçları ve aile ilişkilerinin öğrenmede oynayabileceği rol hakkında daha iyi bir anlayış kazanabilirler. Bireyler, öğrencilerin eleştirel düşünme becerilerini, meraklarını ve yansımalarını geliştirmelerine yardımcı olan, gelişime uygun bir müfredatı geliştirmeyi öğrenebilir. Öğrenciler kendilerini bebek ve çocuk gelişimi, istisnai çocuklar ve erken çocukluk ortamları ve çocuklar, aileler ve toplumda dersler alabilirler.

Mezunlar, küçük çocuklarla iletişim kurma, iyi dinleme ve karmaşık problem çözme becerilerini içeren çeşitli beceriler geliştirdiklerini bulmaya eğilimlidir. Bu, bireylerin çocuklarıyla kişisel yaşamlarında etkileşimde bulunmalarına yardımcı olabilir ve birçok kariyer seçeneğine iyi bir şekilde transfer olabilir.

Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Lisans, dünyanın her yerinden birçok üniversitede sunulan popüler bir derece seçeneğidir. Her üniversitenin biraz farklı bir müfredatı olabilir. Bu faktörler ve çok daha fazlası öğrenim ücretini etkiler. Daha fazla bilgi için seçim okuluna başvurun.

Mezunların çoğu eğitim alanına girmek istiyor. Bu programlar onları bir ilkokul öğretmeni, okul öncesi yöneticisi veya çocuk bakımı uzmanı olarak başarabilir. Ayrıca, kurumsal eğitmen, müze dokümanı, müfredat uzmanı veya program tasarımcısı da dahil olmak üzere çeşitli öğretmenlik dışı kariyerlere de uygun olabilirler.

Erken Çocukluk Eğitiminde yüksek lisans yapmak, sizi eğitimde ve ötesinde başarılı bir kariyer için hazırlayabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

11 Sonuçlar Okul Öncesi Eğitim

University of Asia and the Pacific

Program, teorisini ve pratiklerini, genç çocukların toplam gelişimlerini teşvik etmek için olumlu öğrenme fırsatları ve deneyimleri yaratmada etkili bir şekilde harmanlay ... [+]

Program, teorisini ve pratiklerini, genç çocukların toplam gelişimlerini teşvik etmek için olumlu öğrenme fırsatları ve deneyimleri yaratmada etkili bir şekilde harmanlayabilen erken çocukluk eğitmenleri ve uzmanları (okulöncesi ve ilköğretim öğretmenleri ve yöneticileri, çocuk gelişimi danışmanları ve araştırmacılar) oluşturmayı amaçlamaktadır. MAE-CDE müfredatı böylece dört temel öğrenme alanını birbirine bağlar: temel konular, psikoloji, uzmanlaşma konuları ve araştırma.

Program Dağıtım

Program, tez çalışması için Çocuk Gelişimi ve Eğitimi (MAE-CDE) ve tezsiz alanlar için Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanlarında yüksek lisans eğitimi alanlarında Yüksek Öğrenim Yüksek Lisans derecesine götürür. Katılımcılar, vazgeçmek zorunda kalmadan veya işlerinden çıkarılmaksızın iki yıl içinde programı tamamlayabilirler. Mezuniyet için 39 ünite (33 ünite ders, 6 adet aksiyon araştırması veya tez yazımı) kazanmaları gerekir.... [-]

Filipinler Cumhuriyeti Pasig
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
European University Cyprus

'Erken Çocukluk Eğitimi' Sanat programı Master 3 ila 8 yaşındakilerin eğitim alanında derinlemesine uzmanlık bir olan adaylar sağlar ve mesleki uzmanlık şekil yardımcı ol ... [+]

'Erken Çocukluk Eğitimi' Sanat programı Master 3 ila 8 yaşındakilerin eğitim alanında derinlemesine uzmanlık bir olan adaylar sağlar ve mesleki uzmanlık şekil yardımcı olur. Master öğrencilerin kendi araştırma yapmaya ve bir doktora yeterlilik aramaya güce ulaşmayı, eğitim teorileri ve yeni araştırmaları değerlendirmek için donatılmıştır. Onlar fırsat dahil olmak üzere yerel ve uluslararası düzeyde alanında trendler ve uygulamaların son tartışmalarda kritik bir tavır almaya verilecektir.

Amaç ve Öğrenme Çıktıları

Genel Amaçlar

Tabii ki, onların mesleki kimliklerini yeniden tanımlamak ve / veya doktora düzeyinde öğrenimlerini devam potansiyeline sahip öğretmenlerin sağlayacak uygun koşullar yaratarak Erken Çocukluk Eğitimi alanında derin bir anlayış ve uzmanlık potansiyeline sahip eğitimcilerin sağlar .... [-]

Kıbrıs Cumhuriyeti Lefkoşa
Eylül 2020
Ingilizce,Yunan
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Kean University

Erken Çocukluk Eğitimi Master of Arts: Aile Yaşam programının eğitim öğretmenleri ve çocuk bakımı sağlayıcıları aile yaşamı eğitimde özel eğitim sunmak için tasarlanmıştı ... [+]

Erken Çocukluk Eğitimi Master of Arts: Aile Yaşam programının eğitim öğretmenleri ve çocuk bakımı sağlayıcıları aile yaşamı eğitimde özel eğitim sunmak için tasarlanmıştır. Vurgu New Jersey Çekirdek Müfredat İçeriği Standartlar ve Aile Hayatı Eğitimi talimatın gereklerini yerine yerleştirilir.

Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Lisans hakkında daha fazla bilgi için: Aile Yaşam programının Eğitim, ziyaret http://grad.kean.edu/masters-programs/education-family-living.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri New York Birlik
Eylül 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Kean University

Erken Çocukluk Eğitimi Master of Arts: Sınıf Öğretim P-3 Sertifikasyon programı üçüncü sınıf (P-3) ile okul öncesi öğretmenleri olmak isteyen liberal arts mezunları için ... [+]

Erken Çocukluk Eğitimi Master of Arts: Sınıf Öğretim P-3 Sertifikasyon programı üçüncü sınıf (P-3) ile okul öncesi öğretmenleri olmak isteyen liberal arts mezunları için sertifika ve yüksek lisans yol açar. Başarıyla tamamlayan Seviye I Geçici Öğretim Sertifikasyon için uygun olan öğrenciler.

Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Lisans hakkında daha fazla bilgi için: Sınıf Öğretim P-3 Sertifikasyon programı, ziyaret http://grad.kean.edu/masters-programs/classroom-instruction-p-3-certification.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri New York Birlik
Eylül 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Kean University

Okulöncesi Eğitimi Master of Arts: İleri Müfredat ve Öğretim programı küçük çocuklar için ilkeleri ve müfredat geliştirme, ölçme ve program değerlendirme süreçlerini ince ... [+]

Okulöncesi Eğitimi Master of Arts: İleri Müfredat ve Öğretim programı küçük çocuklar için ilkeleri ve müfredat geliştirme, ölçme ve program değerlendirme süreçlerini incelemek için fırsat öğrencilere sağlar. Vurgu sınıf ve master öğretmenlerin gelişimine uygulanacak stratejiler üzerine yerleştirilir.

Okulöncesi Eğitimi Sanatlar Master hakkında daha fazla bilgi için: Gelişmiş Müfredat ve Öğretim programı, ziyaret http://grad.kean.edu/masters-programs/advanced-curriculum-teaching.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri New York Birlik
Eylül 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Kean University

Erken Çocukluk Eğitimi Master of Arts: Erken Çocukluk ve Aile Çalışmaları programında İdaresi çocuk bakımı programları veya kamu ve özel okullar için nitelikli yöneticile ... [+]

Erken Çocukluk Eğitimi Master of Arts: Erken Çocukluk ve Aile Çalışmaları programında İdaresi çocuk bakımı programları veya kamu ve özel okullar için nitelikli yöneticileri geliştirmek için tasarlanmıştır. Vurgu yönetim için liderlik becerileri, baş öğretmen ve diğer idari veya denetim personeline yerleştirilir.

Sertifikalı öğretmenler Eğitim Liderlik Bölümü'nde, Advisement ile ek dersler alarak ve Değerlendirme Devlet Sertifikasyon Dairesi doğrudan uygulayarak denetim onayı elde edebilirsiniz.

Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Lisans hakkında daha fazla bilgi için: Erken Çocukluk ve Aile Çalışmaları programında İdaresi ziyaret http://grad.kean.edu/masters-programs/administration-early-childhood-family-studies.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York Birlik
Bath Spa University

İlk yıllardaki eğitimimizde, Yüksek Lisans Programımızdaki politika, uygulama ve eğitim teorisini kapsayan eğitim konularını derinlemesine inceleyin. ... [+]

İlk yıllardaki eğitimimizde, Yüksek Lisans Programımızdaki politika, uygulama ve eğitim teorisini kapsayan eğitim konularını derinlemesine inceleyin.

Çocukluk yapılarını keşfedin.

Doğumdan sekize kadar olan çocukların derinlemesine çalışmasından yararlanın.

Erken çocukluk döneminin etik, kültürel ve sosyal bakış açılarına odaklanın.

Erken çocukluk eğitimi, küresel olarak yaşam boyu öğrenme ve gelişim için temellerin atılması için çok önemli olarak kabul edilir, çünkü çocuğun ilk yıllarında sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimin kritik yönleri vardır.

Kurs süresince, çocukların sosyal ve kültürel bağlamda nasıl geliştiklerini ve öğrendiklerini anlama ve bilginizi geliştireceksiniz. Çocukluğun kültürel yapısının eleştirel bir analizini içerecek uluslararası perspektifler de dahil olmak üzere farklı pedagojik yaklaşımlarla tanışacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Banyo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Eliot-Pearson Çocuk Çalışmaları ve İnsani Gelişme Uygulamalı Çocuk Gelişimi Yüksek Lisans Programı, öğrencilere çocuk gelişiminde güçlü bir teorik temeli, uzmanlık alanın ... [+]

Eliot-Pearson Çocuk Çalışmaları ve İnsani Gelişme Uygulamalı Çocuk Gelişimi Yüksek Lisans Programı, öğrencilere çocuk gelişiminde güçlü bir teorik temeli, uzmanlık alanındaki dersleri, araştırma becerilerini, uygulamalı fırsatları ve öğrencileri bir alan için hazırlayan saha çalışmaları sunar. Doğrudan çocukların, gençlerin ve ailelerin hayatlarını etkileyen kariyer. Amacımız öğrencileri teori ve araştırmayı anlamak için uygulamalı çalışmaları kullanmaya ve teori ve araştırmanın çocukların ve ailelerin yaşamlarını nasıl etkilemesi gerektiğini anlamaktır.

Programdaki ilk yarıyıldan sonra öğrenciler, uygulamalı ya da tez çalışmasını takip etmek isteyip istemediklerini ve belirli bir alanda yoğunlaşmak isteyip istemediklerini seçerler:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Northeastern Illinois University

Erken Çocukluk Eğitiminde Öğretim Yüksek Lisans (MAT), 0-8 yaş arası küçük çocukları öğretmek için lisans ve lisans isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Program, çeşit ... [+]

Erken Çocukluk Eğitiminde Öğretim Yüksek Lisans (MAT), 0-8 yaş arası küçük çocukları öğretmek için lisans ve lisans isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Program, çeşitli, dinamik ve zenginleştirici öğrenme deneyimlerinin yanı sıra sağlam bir akademik ders sunmaktadır. Program, genç çocuklara öğrenim ve gelişim için güçlü bir 21. yüzyıl vakfı vermek için yüksek kaliteli öğretmenler hazırlamayı amaçlamaktadır. Programın mezunları öğrenme ortamlarında küçük çocuklarla etkin çalışmak için gerekli bilgi, beceri ve eğilimleri edinecektir.

Tam zamanlı çalışan profesyonellere uyum sağlamak için öğleden sonra ve akşam saatlerinde dersler sunulmaktadır.Öğrenciler yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak katılabilirlerMali destek: Mezun eğitiminize yardımcı olmak için genellikle mali yardım (krediler), liyakat bursları ve yüksek lisans asistanları mevcuttur.Kabul... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Avondale
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Roehampton London

Roehampton'daki Erken Çocukluk Çalışmaları, bebekler ve küçük çocuklara, acente ve benzersiz kapasiteye sahip kişiler olarak ve doğum öncesi dönemden itibaren genel refah ... [+]

özet

Roehampton'daki Erken Çocukluk Çalışmaları, bebekler ve küçük çocuklara, acente ve benzersiz kapasiteye sahip kişiler olarak ve doğum öncesi dönemden itibaren genel refahlarına bağlıdır.

Yüksek lisans programı, Froebel'in küçük çocukların oyunlarındaki dönüştürücü güçlerini anlamalarına ve yetişkinlerin küçük çocukların içsel yaratıcılığına yardımcı olmaya ya da kontrol etmeye çalışabilmelerinin kritik yoluna dayanıyor. Ancak yetişkinlerin çocuklarla etkileşimlerinde, Froebel, toplumun ve sosyal bağlamın derin etkilerini kabul etti.

İzlence, bu sosyal, kültürel ve politik bağlamların küçük çocukların yaşamları üzerindeki etkisinin ve bu sorunlardan kaynaklanan eşitsizliklerin kökleri ve yapılarının farkındalığı ile desteklenir. Program, bu etkiler hakkındaki farkındalığınızı ve anlayışınızı güçlendirecek ve bunları nasıl harekete geçirdiğinizi keşfedecektir. Bu bakımdan, program ayrıca radikal ve öncü eğitimci Paulo Freire'nin çalışmalarından ilham alıyor.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Hradec Králové, Faculty of Education

Erken Çocukluk Eğitimi çalışmanın tam zamanlı biçiminde organize çalışma programı Okul Öncesi ve Out-of-okul Pedagoji çerçevesinde, bir yüksek lisans çalışması alanıdır. ... [+]

Okul öncesi eğitim Çalışmanın tam zamanlı biçiminde organize çalışma programı Okul Öncesi ve Out-of-okul Pedagoji çerçevesinde, bir yüksek lisans çalışması alanıdır.

mezunlar ve bunların muhtemel istihdam profili: Bu alanda mezunları okul öncesi çocukların eğitim alanında bilgi ve beceri ile donatılmış. Program lisans derecesine üzerine inşa ve daha fazla okul öncesi tesisleri, özel eğitimin pedagoji ve psikoloji yeterlilik yanı sıra yönetim derinleştirir ve aynı zamanda bilimsel-metodik hazırlık içerir. Klasik üniversite eğitiminin yanı sıra, ayrılmaz bir parçası çeşitli anaokulu sınıflarında sadece gerçekleşir uygulama içerir, ama aynı zamanda denetim organlarında yönetim uygulamaları ve uygulama içeriyor. Mezunlar kamu sektöründe ya da okul öncesi eğitimin araştırmacı bir anaokulu öğretmeni, bir okul öncesi tesisin Baş Öğretmen / Usta / Mistress, müfettiş, metodik işçi, işçi olarak çalışabilir.... [-]

Çek Cumhuriyeti Hradec Kralove
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku