joensuu Finlandiya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Derecesi

joensuu Finlandiya En iyi MA Decereleri 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Finlandiya'da Yüksek düzeyde bilim adamları kolayca uygulamaya yönelik teknik okullarda veya üniversitelerde yüksek öğrenim kursları erişin. Fin kültürü, hükümetin kültür, gençlik politikaları, spor ve uluslararası işbirliği geliştirmek için sorumlu bir bakanlık belirledi beri öğrenmek kolaydır.

Joensuu Finlandiya Doğu bölgesinde yer almaktadır. Bu 70.000 'i aşkın nüfusu ile Kuzey Karelya bir belediyedir. Bu Joensuu Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

joensuu Finlandiya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Bak 2018

Devamını oku

İngiliz Dili Ve Kültürü Yüksek Lisansı

University of Eastern Finland Philosophical Faculty
Kampüs Tam zamanlı 2 - 2 yıl August 2018 Finlandiya Joensuu

Tamamıyla İngilizce olarak öğretilen ve uluslararası başvuru sahiplerini hedefleyen bu program, çeşitli edebi ve dilsel perspektiflerden İngilizce öğrenmek için bir fırsat sağlamayı amaçlamaktadır. Derecesi ders ve bir araştırma tezi oluşur. Programın hedefleri çağdaş İngilizce çalışmalarının çok boyutlu olmasının derinlemesine anlaşılmasını; çağdaş dilbilim ve edebi araştırmalarda önemli tartışmalara olan farkındalığı arttırdı; ve bağımsız araştırma yapabilme becerisi. [+]

İngiliz Dili ve Kültüründe MDP

Tamamıyla İngilizce olarak öğretilen ve uluslararası başvuru sahiplerini hedefleyen bu program, çeşitli edebi ve dilsel perspektiflerden İngilizce öğrenmek için bir fırsat sağlamayı amaçlamaktadır. Derecesi ders ve bir araştırma tezi oluşur. Programın hedefleri çağdaş İngilizce çalışmalarının çok boyutlu olmasının derinlemesine anlaşılmasını; çağdaş dilbilim ve edebi araştırmalarda önemli tartışmalara olan farkındalığı arttırdı; ve bağımsız araştırma yapabilme becerisi. Uluslararası öğrenciler için toplam 15 çalışma yeri bulunmaktadır. Çalışmaları sırasında, öğrenciler dilbilim veya edebi ve kültürel çalışmalar konusunda uzmanlaşacak. Bölüm, hem dilbilim hem edebi çalışmalar alanında uluslararası alanda güçlü bir alana sahiptir. Dilbilimde bunlar arasında diyalektoloji, dil teması, dil değişimi ve değişimi, pragmatikler ve iki dillilik vardır. Edebi ve kültürel araştırmalarda, bölümün güç alanları arasında sömürge sonrası ve etnik literatür, Amerikan edebiyatı, popüler kurgu ve çağdaş kurgu bulunmaktadır.... [-]