joensuu Finlandiya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Derecesi

joensuu Finlandiya En iyi MA Decereleri 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Finlandiya'da Yüksek düzeyde bilim adamları kolayca uygulamaya yönelik teknik okullarda veya üniversitelerde yüksek öğrenim kursları erişin. Fin kültürü, hükümetin kültür, gençlik politikaları, spor ve uluslararası işbirliği geliştirmek için sorumlu bir bakanlık belirledi beri öğrenmek kolaydır.

Joensuu Finlandiya Doğu bölgesinde yer almaktadır. Bu 70.000 'i aşkın nüfusu ile Kuzey Karelya bir belediyedir. Bu Joensuu Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

joensuu Finlandiya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Bak 2018

Devamını oku

Ingilizce Dil Ve Kültür Yüksek Lisans

University of Eastern Finland Philosophical Faculty
Kampüs Tam zamanlı 2 - 2 yıl August 2018 Finlandiya Joensuu

Uluslararası başvuru ile tamamen İngilizce olarak öğretilir ve hedefleyen bu program, çeşitli İngilizce öğrenmek için bir fırsat sağlamak istiyor ... [+]

İngiliz Dili ve Kültüründe MDP

Uluslararası başvuru ile tamamen İngilizce olarak öğretilir ve hedefleyen bu program, edebiyat ve dil perspektiflerden çeşitli İngilizce öğrenmek için bir fırsat sunmayı amaçlamaktadır. derecesi ders ve araştırma tez çalışmasından oluşur. Programın amaçları, çağdaş İngiliz çalışmalarının multifacetedness derinlemesine bir anlayış bulunmaktadır; Çağdaş dilbilim ve edebiyat incelemelerinde önemli tartışmaların artması bilinç; ve becerisi bağımsız araştırma yürütmek için. Uluslararası öğrenciler için toplam 15 çalışma yeri bulunmaktadır. Eğitimleri sırasında öğrenciler dilbilim veya edebi ve kültürel çalışmalar konusunda uzmanım olacaktır. Bölümü, uluslararası dilbilim ve edebiyat çalışmaları hem de gücü alanlarını tanıdı. Dilbilim, bu Ağız, dil teması, dil değişimi ve değişim, edimbilimsel ve iki dillilik sayılabilir. edebiyat ve kültür çalışmalarda, gücünün Bakanlığı'nın alanları sömürgecilik sonrası ve etnik edebiyatı, Amerikan edebiyatı, halk kurgu ve çağdaş kurgu içermektedir.... [-]