Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Finlandiya Tampere Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Tampere Finlandiya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2019

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Finlandiya'da Yüksek düzeyde bilim adamları kolayca uygulamaya yönelik teknik okullarda veya üniversitelerde yüksek öğrenim kursları erişin. Fin kültürü, hükümetin kültür, gençlik politikaları, spor ve uluslararası işbirliği geliştirmek için sorumlu bir bakanlık belirledi beri öğrenmek kolaydır.

200.000 kişilik bir nüfusa sahip, Tampere şehir Finlandiya kalabalık şehirlerinden biridir ve bu sayı sürekli bir artış olur. Kentin yüksek öğrenim 4 kurumları vardır.

in Tampere Finlandiya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Araştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Tampere University

Program, dijital okuryazarlık eğitiminin yeni disiplininde uzmanlık geliştirmeye odaklanmaktadır. Disiplin, medya okuryazarlığını medyaya doymuş toplumlarda öğrenme, medy ... [+]

Arabuluculu öğrenme ortamlarında uzmanlık geliştirin

Medya için okuma ve yazma yetkinliği ve uygun öğrenme ortamları oluşturma.

Program, dijital okuryazarlık eğitiminin yeni disiplininde uzmanlık geliştirmeye odaklanmaktadır. Disiplin, medya okuryazarlığını medyaya doymuş toplumlarda öğrenme, medya kullanımı ve eleştirel düşünmede bilgi ve iletişim teknolojisine bağlayarak oluşturulur. Program, öğrencilerin özel eğitim alanındaki uzmanlıklarını geliştirir ve medya okuma ve yazma ve uygun öğrenme ortamları oluşturma konusunda gerekli olan beceri ve pratik becerileri geliştirir.

Dijital okuryazarlık eğitimi ile ilgili program ve araştırma, iletişim bilimlerinin mevcut araştırma önceliklerini, özellikle de izleyici ve öncelikler perspektifinden desteklemektedir. Bir işbirliği ortağı olarak eğitim bilimleri, arabuluculu öğrenme ortamlarında pedagoji perspektifini sağlayarak programa katkıda bulunur. Program medya kullanıcılarının ve içeriklerinin anlaşılması ve değerlendirilmesi için ihtiyaç duyulan bilişsel becerilerdeki olgunluğu kolaylaştıracak, bu da medya kullanıcılarının kendilerini (örneğin, prodüktörler gibi) arabuluculuk yapabilecekleri için tüketicilerden daha fazla olmasını sağlayan kültürel uygulamalardır.... [-]

Finlandiya Tampere
August 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tampere University

Program, mesleki yetkinliklerini daha da geliştirmek ve derinleştirmek ve daha iyi eğitim bağlamları oluşturmaya katkıda bulunmak isteyen öğretmenleri ağırlıyor. Bu progr ... [+]

Sürdürülebilir bir gelecek için eğitmek

Program, mesleki yetkinliklerini daha da geliştirmek ve derinleştirmek ve daha iyi eğitim bağlamları oluşturmaya katkıda bulunmak isteyen öğretmenleri ağırlıyor.

Bu program, Finlandiya'da kazanılan derinlemesine bir uzmanlığa ve öğrencilerin okul topluluğu hakkında hem bireysel hem de meslektaşlık bilgilerini geliştirmelerine olanak tanıyacak olan, araştırmaya dayalı bir perspektife dayanmaktadır.

Bu yüksek lisans programı, eğitim ve öğrenim, kapsayıcı eğitim, müfredat çalışmaları, eğitim kurumlarında liderlik ve eğitimde değerlendirme ve kalite üzerine araştırmalara odaklanmaktadır. Çalışmaları zenginleştirmek için, bu program aynı zamanda öğrencilerin Eğitim Fakültesi ve Tampere Üniversitesi'nde diğer fakülteler tarafından sunulan çeşitli seçmeli dersler arasından seçim yapma imkanı sunuyor.... [-]

Finlandiya Tampere
August 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku