Lorraine Fransa MA Derecesi

Lorraine Fransa En iyi MA'lar 2018

Yüksek lisans

MA, tarih, iletişim, felsefe, teoloji veya İngilizce gibi beşeri bilimler veya güzel sanatlar üzerine eğitim veren bir programı tamamlayan öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. Sosyal Bilimler yüksek lisans derecesi genelde dersleri, araştırma tezini ve yazılı sınavları içermektedir.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Lorraine Fransa'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2018

Devamını oku

Uluslararası Yönetim Ma

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Fransa Nancy

Program eklem çalışma kursları ve Ortak Kuruluşları ülkede bir tam dönem sağlayarak Fransa, AB ve Rusya'da iş ortamında uzman yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. Program 2 yıl tam zamanlı çalışmadır. Fransız ortağı ICN Business School (Nancy, Fransa) tarafından temsil edilmektedir. [+]

Program eklem çalışma kursları ve Ortak Kuruluşları ülkede bir tam dönem sağlayarak Fransa, AB ve Rusya'da iş ortamında uzman yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. Program 2 yıl tam zamanlı çalışmadır. Fransız ortağı ICN Business School (Nancy, Fransa) tarafından temsil edilmektedir.

Yönetimi, Pazarlama, Girişimcilik, Yönetim Muhasebesi, Uluslararası Ticaret Finansal Yönleri, Bilgi Teknolojileri, Uluslararası Finans, Özel Hukuk, Avrupa Hukuku, Fransa'nın Ekonomi ve diğer AB üyelerinin, Araştırma: Rus öğrenciler için programın müfredatı aşağıdaki dersleri içermektedir metodoloji, Yabancı Dil (Fransızca).

temel dersler MGIMO 1st dönem ele alınmıştır, ikinci dönem, Fransa'da görüşmeler teknikleri, finansal yönetim ve işlemleri iş yapma odaklanarak ICN Business School tarafından sağlanmaktadır. Fransa'da öğrenciler de uzmanlık parçaları seçmek için fırsat sunulur. üçüncü ve dördüncü dönem nihai (durum) sınav MGIMO tarafından sağlanan savunulmasını tezler edilir. staj çalışma programının bir parçasıdır. Öğrencilerin yaz boyunca Fransa'da saha çalışması geçmesi bir fırsat var. Proje çalışması zorunludur ve 4 dönem boyunca yürütülür.... [-]