Meurthe-et-Moselle Fransa Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

Meurthe-et-Moselle Fransa En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri 2018

Yüksek lisans

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Meurthe-et-Moselle Fransa'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2018

Devamını oku

Uluslararası Yönetim Ma

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Fransa Nancy

Program eklem çalışma kursları ve Ortak Kuruluşları ülkede bir tam dönem sağlayarak Fransa, AB ve Rusya'da iş ortamında uzman yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. Program 2 yıl tam zamanlı çalışmadır. Fransız ortağı ICN Business School (Nancy, Fransa) tarafından temsil edilmektedir. [+]

Program eklem çalışma kursları ve Ortak Kuruluşları ülkede bir tam dönem sağlayarak Fransa, AB ve Rusya'da iş ortamında uzman yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. Program 2 yıl tam zamanlı çalışmadır. Fransız ortağı ICN Business School (Nancy, Fransa) tarafından temsil edilmektedir.

Yönetimi, Pazarlama, Girişimcilik, Yönetim Muhasebesi, Uluslararası Ticaret Finansal Yönleri, Bilgi Teknolojileri, Uluslararası Finans, Özel Hukuk, Avrupa Hukuku, Fransa'nın Ekonomi ve diğer AB üyelerinin, Araştırma: Rus öğrenciler için programın müfredatı aşağıdaki dersleri içermektedir metodoloji, Yabancı Dil (Fransızca).

temel dersler MGIMO 1st dönem ele alınmıştır, ikinci dönem, Fransa'da görüşmeler teknikleri, finansal yönetim ve işlemleri iş yapma odaklanarak ICN Business School tarafından sağlanmaktadır. Fransa'da öğrenciler de uzmanlık parçaları seçmek için fırsat sunulur. üçüncü ve dördüncü dönem nihai (durum) sınav MGIMO tarafından sağlanan savunulmasını tezler edilir. staj çalışma programının bir parçasıdır. Öğrencilerin yaz boyunca Fransa'da saha çalışması geçmesi bir fırsat var. Proje çalışması zorunludur ve 4 dönem boyunca yürütülür.... [-]