Nancy Fransa Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı

Nancy Fransa En iyi Lisansüstü Eğitimleri 2018

Yüksek lisans

Yüksek lisans öncelikle genel matematik eğitimi geliştirmek veya öğretmek isteyen öğrenciler içindir.

Fransa, resmi olarak Fransa Cumhuriyeti, çeşitli denizaşırı bölgeler ve ülkelerle birlikte, Batı Avrupa'da çoğunlukla bulunan üniter yarı-başkanlık cumhuriyettir.

Nancy Kuzeydoğu Fransa'da Meurthe-et-Moselle bölümünde bir şehir. Bu 100.000 'den fazla nüfusa sahiptir. Place Stanislas orada bulunmaktadır. Nancy şehir 2 üniversite, 1 politeknik ve birçok kolej vardır.

Nancy Fransa'da MA Decereleri Araştır 2018

Devamını oku

Uluslararası Yönetim Ma

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Fransa Nancy

Program eklem çalışma kursları ve Ortak Kuruluşları ülkede bir tam dönem sağlayarak Fransa, AB ve Rusya'da iş ortamında uzman yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. Program 2 yıl tam zamanlı çalışmadır. Fransız ortağı ICN Business School (Nancy, Fransa) tarafından temsil edilmektedir. [+]

Program eklem çalışma kursları ve Ortak Kuruluşları ülkede bir tam dönem sağlayarak Fransa, AB ve Rusya'da iş ortamında uzman yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. Program 2 yıl tam zamanlı çalışmadır. Fransız ortağı ICN Business School (Nancy, Fransa) tarafından temsil edilmektedir.

Yönetimi, Pazarlama, Girişimcilik, Yönetim Muhasebesi, Uluslararası Ticaret Finansal Yönleri, Bilgi Teknolojileri, Uluslararası Finans, Özel Hukuk, Avrupa Hukuku, Fransa'nın Ekonomi ve diğer AB üyelerinin, Araştırma: Rus öğrenciler için programın müfredatı aşağıdaki dersleri içermektedir metodoloji, Yabancı Dil (Fransızca).

temel dersler MGIMO 1st dönem ele alınmıştır, ikinci dönem, Fransa'da görüşmeler teknikleri, finansal yönetim ve işlemleri iş yapma odaklanarak ICN Business School tarafından sağlanmaktadır. Fransa'da öğrenciler de uzmanlık parçaları seçmek için fırsat sunulur. üçüncü ve dördüncü dönem nihai (durum) sınav MGIMO tarafından sağlanan savunulmasını tezler edilir. staj çalışma programının bir parçasıdır. Öğrencilerin yaz boyunca Fransa'da saha çalışması geçmesi bir fırsat var. Proje çalışması zorunludur ve 4 dönem boyunca yürütülür.... [-]