Pays de la Loire Fransa Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Derecesi

Pays de la Loire Fransa Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018

Yüksek lisans

Sosyal Bilimler yüksek lisans programı ya da MA, güzel sanatlar, beşeri bilimler, sosyal bilimler ya da benzeri disiplinlerde alınan eğitim sonrasında verilen bir eğitim programıdır. Bu programlar bir ya da iki yıl sürmektedir.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Pays de la Loire Fransa'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Araştır 2018

Devamını oku

Uluslararası Iş Sanat Ustası (Maib)

Rennes School of Business
Kampüs Tam zamanlı 16 ay September 2018 Fransa Rennes

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans uluslararası iş yapmanın başlıca unsurları sağlam bir topraklama ile Business Studies birinci derecede tutan öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır. [+]

International Business Maib Master of Arts

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans (Maib) çok kültürlü içinde, uluslararası, uluslararası bir stratejinin özellikle geliştirme iş yapmanın başlıca unsurları sağlam bir topraklama ile, Business Studies birinci derece ya da yakından ilgili konu tutan öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır Bağlam.

Öğretim Dili: İngilizce

Dersler:

B Yönetimi Gelişmiş B İleri Kurumsal Finansman Gelişmiş Yönetim Muhasebesi ve Değişim Maliye İleri Konular İslam ve Mikro Finans İleri Konular Karşılaştırmalı Uluslararası Muhasebe Kurumsal İletişim ve Kurumsal Yönetim Kurumsal Tasarım Uluslararası bağlamda kurumsal Halkla İlişkiler Kurumsal Sosyal Sorumluluk-Semester2 Müşteri deneyimi yönetimi Tasarım & Yeni Ürünler ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Dış Denetim Finansal Mühendislik ve Ticaret Franchising Strateji ve İş Faaliyetleri Listeleme start-up Hizmet Operasyonları İnsan Kaynakları Uluslararası ve Eu İş Hukuku uluslararası iş Uluslararası Tüketici Davranışları Uluslararası Finans Uluslararası finansal raporlama Uluslararası Pazarlama İletişimi ve Reklam Stratejileri Uluslararası Pazarlama Yönetimi Uluslararası Organizasyonel Davranış Uluslararası Kaynak ve Perakende Endüstrisi için Tedarik Uluslararası stratejik yönetim Uluslararası Yetenek Yönetimi Bir Çalkantılı Ortamında Leading Lüks Marka Yönetimi Lüks Perakende ve e-Perakende YÖNETİM KONTROLÜ Değişim Yönetimi ve Örgüt Yapılarının Evrim Lojistik Yönetimi Rekabet Avantajı yönetme İnsanlar Pazarlama İletişimi Pazarlama Zekası ve Fiyatlandırma Psikoloji Ve Liderlik Satınalma Gelişmiş Araştırma Projesi I Araştırma Projesi II Satış Tahmin ve İş Trendleri Hizmet Operasyonları Yönetimi Kısa Vadeli ve Uzun Vadeli Finansman - Semester1 Kısa Vadeli ve Uzun Vadeli Finansman - Semester2 Yönetiminde Sorun Çözme Reklam ve İletişim ICT Rolü ... [-]