durban Güney Afrika Cumhuriyeti Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

durban Güney Afrika Cumhuriyeti En iyi MA Decereleri 2018

Yüksek lisans

Başlığı ile Programları "Master of Arts " geleneksel olarak felsefe, tarih veya edebiyat gibi sosyal bilimler hususları kapsamaktadır. Sanatlar Yüksek bir lisans programı (Lisans) bir kazanılan derece sonra alınabilir lisans programlarıdır. Sanat programlarının Masters başlık "MA ", "Master of Arts " veya "MA ".

Afrika, Güney Afrika'nın güney ucuna yer alan bir ülke, yeterince turne ya da burada eğitim ederken asla bir zengin bir kültüre sahiptir. Burada dil Afrikaner ve İngilizce yanı sıra Hollandalı içerir. Büyük Güney Afrika Üniversitesi, Johannesburg Üniversitesi veya başka bir üniversitenin kampüsünde yaşam zihin üfleme olacaktır. Burada Bantus ve bölgenin tropikal iklim ile etkileşim seveceksiniz.

Durban şehir bir üretim merkezi ve Güney Afrika'nın KwaZulu-Natal eyaletinde bulunmaktadır. Bu 20 yılı özel okul, 60 devlet okullarında, çeşitli Tersiyer kurumlar ve yaklaşık 3,5 milyon kişi ev sahipliği yapmaktadır vardır.

durban Güney Afrika'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Bul 2018

Devamını oku

Sinema Ortamında Güzel Sanatlar Ustası

AFDA
Kampüs Tam zamanlı February 2018 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth + 2 daha

AFDA MFA kendi kendine öğrenme için ve bir taahhüt var bireyler için tasarlanmış benzersiz yüksek lisans programı: Hayat boyu öğrenme ve mesleki değerler; güvenilirliği ve öz yönetimi, işbirliği ve ekip çalışması için kapasiteleri; Etkin iletişim kurma becerisi ve başarılı duruma problem çözme stratejileri ve spontan adaptasyonu uygulamak. [+]

AFDA MFA kendi kendine öğrenme için ve bir taahhüt var bireyler için tasarlanmış benzersiz yüksek lisans programı: Hayat boyu öğrenme ve mesleki değerler; güvenilirliği ve öz yönetimi, işbirliği ve ekip çalışması için kapasiteleri; Etkin iletişim kurma becerisi ve başarılı duruma problem çözme stratejileri ve spontan adaptasyonu uygulamak.

Öğrenciler, iki geniş alanlar için kayıt yaptırmaları gerekmektedir: Akademik Araştırmalar (Bireysel) Mesleki Uygulama (Üretim Takımlar veya Professional Productions.) Profesyonel pratik:

Adaylar aşağıdakilerden birini tamamlamak zorundadırlar:

Bir sinema filmi - Asgari 48 'Min 48'min en az bir Özellik Belgesel dizi anahat ve 2 bölüm - TV Serisi metrajlı filmi senaryosu / Senaryo Aşağıdaki çekilen 3 özel projeler kadar:Kurgu:Kısa film, 24 dak Bir TV dizisi veya roman için bir pilot Üç ilgili reklam Bilgilendirici:Bir belgesel, 24 dak 48 'süresi bir gerçek eğlence TV projesi üretim ekipleri adam MFA öğrencilerin oluşturduğu içindeki Mesleki Uygulama yapılabilir. Profesyonel yapımları ayrıca izin verirse kabul edilir ve AFDA MFA değerlendirme kriterlerini edilebilir. MFA çekilmek oturumları: ... [-]