port Elizabeth Güney Afrika Cumhuriyeti Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

port Elizabeth Güney Afrika Cumhuriyeti Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Port Elizabeth şehir, aynı zamanda Bay Güney Afrika büyük şehirlerinden biridir çağırdı. Kent İngiliz yerleşim sırasında önemli bir liman olarak 1820 uzanan bir geçmişi vardır. Güney Cape Vista University, büyük burada bulunur.

port Elizabeth Güney Afrika'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Karşılaştır 2018

Devamını oku

Kalkınma Finans MPhil (kurs)

Nelson Mandela Metropolitan University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4  February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Port Elizabeth + 1 daha

Kalkınma Finans MPhil (Kurs) [+]

Bu program, yeni Yükseköğretim Yeterlilikler Çerçevesi (HEQF) cinsinden onaylanmıştır.

KABUL ŞARTLARI

% 60 toplam pas UYÇ Seviye 8 İktisat, Ticaret, Muhasebe, Finans, ya da diğer finans-ilgili derece veya lisansüstü diploma A dört yıllık Lisans veya Şeref derecesi. Kabul Fakülte Yönetim Kurulu tarafından belirlenen departman seçim kriterleri tabidir. Tercih kalkınma bankacılığı ve banka dışı finans kurumları devlet bağlantılı kalkınma finans departmanları veya belediyeler ve STK'lar gibi diğer kurumların finans departmanlarında kanıtlanmış iş deneyimi olan adaylara verilecektir.

RE-KABUL ŞARTLARI

Kural G4.8.5 geçerlidir. Bir yüksek lisans adayı bir kereden fazla başarısız modül tekrarlamak için izin verilmez.... [-]


Kalkınma çalışmalarında Ma (kurs)

Nelson Mandela Metropolitan University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Port Elizabeth + 1 daha

NMMU Grup Dinamiği yüksek lisans programları sunan Güney Afrika'da tek üniversitedir. programlar olmayan terapötik müdahale için Danışmanlarının SA Kurulu tarafından akredite edilmiştir ve içindeki gruplar / ekipleri ile uğraşan grup dinamiği teorisi, uygulaması ve özel beceri eğitimi gelişmiş bir anlayış elde etmek için öğrencilerin sağlamak için geliştirilmiştir eğitim ve eğitim dışı ayarlar çok çeşitli. [+]

Giriş

Onaylanmış bir konu üzerinde bir araştırma tezi.

NMMU Grup Dinamiği yüksek lisans programları sunan Güney Afrika'da tek üniversitedir. programlar olmayan terapötik müdahale için Danışmanlarının SA Kurulu tarafından akredite edilmiştir ve içindeki gruplar / ekipleri ile uğraşan grup dinamiği teorisi, uygulaması ve özel beceri eğitimi gelişmiş bir anlayış elde etmek için öğrencilerin sağlamak için geliştirilmiştir eğitim ve eğitim dışı ayarlar çok çeşitli.

araştırma alanları günümüzün en önemli sorunlarından pek kapsayacak. Küreselleşme, denizcilik gelişme, çeşitlilik ve kimlik, yoksulluğun azaltılması, sosyal sermaye, insan güvenliği, barış ve kalkınma, karşı-ticaret ve endüstriyel gelişme, HIV / AIDS ve kültürler arası yönetim kadar değişmektedir.... [-]