$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Gıda Güvenliği Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Öğrenciler, lisans eğitiminin ötesine geçen ileri düzeyde bir dersle ilgilenmek için Yüksek Lisans Eğitim Programları'nı sürdürürler. Yüksek lisans isteyen birçok öğrenci, daha önce lisans eğitimini insan bilimlerinde veya bilimlerde tamamlamıştır. Gıda Güvenliği Yüksek Lisansı Nedir? Bu program, gıda üretimine, taşınmasına ve depolanmasına bilimsel teknikle… Devamını oku

Öğrenciler, lisans eğitiminin ötesine geçen ileri düzeyde bir dersle ilgilenmek için Yüksek Lisans Eğitim Programları'nı sürdürürler. Yüksek lisans isteyen birçok öğrenci, daha önce lisans eğitimini insan bilimlerinde veya bilimlerde tamamlamıştır.

Gıda Güvenliği Yüksek Lisansı Nedir? Bu program, gıda üretimine, taşınmasına ve depolanmasına bilimsel tekniklerin uygulanması ile ilgilidir. Bu alandaki yüksek lisans çalışmalarını sürdürdüğünüzde, tarım, su yönetimi, gıda bilimleri, gıda üretimi, biyoloji ve veterinerlik çalışmaları derslerini tamamlayabilirsiniz. Bu multidisipliner program, gerekli konular, seçmeli dersler ve grup projelerinin bir karışımını içerir. Alanınızı seçebilir, bireysel araştırmalar yapabilir veya sahadaki profesyonellerle çalışabilirsiniz. Bazı programlarda, mezuniyet öncesi bir tez veya final projesini tamamlamanız istenebilir.

Yüksek lisansını kazanmak sizi alanınızda lider olarak konumlandıracaktır. Daha fazla kariyer olanağı ve yüksek giriş seviyesinde bir maaş, çoğu kez ileri derecede mezun olanlar tarafından kullanılabilir. Gıda güvenliği problemleri büyümeye devam ederken uzmanlığınız ve becerileriniz sizi talep edebilir.

Gıda Güvenliği alanında yüksek lisans tamamlamayla ilgili maliyetler, seçtiğiniz okul ve programa bağlı olarak değişir. Yüksek lisans derecesi kazanmak genelde bir ila üç yıllık tam zamanlı çalışma gerektirir. Ücretleri ve ders ücretleri hakkında daha fazla bilgi almak için seçtiğiniz okullarla iletişime geçin.

Yüksek lisansınızı tamamladıktan sonra, tarım veya kamu sağlığı alanında danışman veya yönetici olarak iş bulabilirsiniz. Kendi alanındaki mezunlar genellikle devlet kurumları veya uluslararası gıda şirketleri ile çalışırlar. Aynı zamanda bir üniversitede veya başka bir işyeri araştırmacısında çalışmak için nitelikli olursunuz. Akademik bir pistte devam etmek istiyorsanız, yüksek lisans derecesi genellikle bir doktora derecesi için ön koşuldur.

Sitemizde açıklanan pek çok eğitim imkânını keşfederek kariyerinize gıda güvenliği ile başlayın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
University for Peace
Ciudad Colón, Kosta Rika

Sürdürülebilir gıda üretimi ve tüketimi, çevresel sürdürülebilirlik, insan sağlığı ve iklim değişikliğine uyum için çok önemlidir. Sürdürülebilir gıda sistemleri uzmanlığı öğr ... +

Sürdürülebilir gıda üretimi ve tüketimi, çevresel sürdürülebilirlik, insan sağlığı ve iklim değişikliğine uyum için çok önemlidir. Sürdürülebilir gıda sistemleri uzmanlığı öğrencileri, hem teoride hem de yerel topluluklara ziyaretler yoluyla sürdürülebilir tarım ve gıda güvenliği ile bağlantılı bilgi ve becerileri kazanacaklar ve UPEACE organik çiftliğinde çalışacaklar. -
MA
Tam zamanlı
11 aylar
Ingilizce
30 Ağu 2022
Kampüs