Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
İsveç Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İsveç'te Gazetecilik ve Kitlesel İletişim MA Decereleri Hepsini İncele 2019

Sosyal Bilimler yüksek lisans programı ya da MA, güzel sanatlar, beşeri bilimler, sosyal bilimler ya da benzeri disiplinlerde alınan eğitim sonrasında verilen bir eğitim programıdır. Bu programlar bir ya da iki yıl sürmektedir.

Gazetecilik mevcut geçmiş, ve gelecekteki potansiyel dünya daha iyi bireylere yardımcı anlamak için yazma ve iletişim hikayeleri ve güncel olaylar ve geçmiş olayları analiz ile ilgilidir. Gazeteciler bir olayı çevreleyen gerçekler toplamak ve daha sonra okuyucular, izleyiciler ve abonelere bu bilgileri aktarmak için çalışıyoruz.

İsveç (Sverige) yaklaşık 9,5 milyon nüfusu ile, İskandinav ülkeleri en büyüğüdür. Bu Norveç ve Finlandiya sınırları ve Öresund (Öresundsbron) bir köprü ile Danimarka bağlanır. İsveç açık, henüz gizli ülke olmanın güçlü bir geleneği vardır.

İsveç'te Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2019

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Gazetecilik ve Kitlesel İletişim, İsveç

Lund University

Bu yüksek lisans programı disiplinlerarası uzmanlaşma için bir fırsat sunar. Amaç, medya tarihi araştırmaları ve film çalışmaları ile farklı film ve medya etkinliklerinde ... [+]

Program, film çalışmaları ve medya tarihi öğrencilerine disiplinlerarası uzmanlık için bir fırsat sunar. Alanın adı, film ve medya tarihi, medyanın tarihi ve dolayısıyla sosyal, kültürel ve politik bir bağlamda yerleştirildiğinin altını çizer. Medya ortamındaki değişim süreçleri de ekonomik, teknik ve estetik açıdan incelenmiştir. Programın amacı, öğrencileri medya tarihi içinde araştırma çalışmaları için ve film çalışmaları için hazırlamak ve farklı türlerde film ve medya etkinliklerinde çalışmak: yayınevleri, gazetecilik, medya şirketleri, medya arşivleri, medya eğitimi ve iletişim. Film ve Medya Tarihi Yüksek Lisans Programı, iki yıl sonra bir yıllık yüksek lisans derecesiyle programı tamamlama fırsatı da içeren iki yıllık bir programdır.... [-]

İsveç Lund
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hyper Island

... [+]

Bu sektörün önde gelen düşünürleri öğrenmek ve gerçek dünya sorunları yansıtan bir öğrenme ortamında ilkeleri uygulamak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

[-]
İsveç Stockholm
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
24 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku