Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Gana Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Gana'da Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019

Bir ana 'derecesi mesleki uygulama çalışma veya alanı belirli bir alanın bir ustalık veya yüksek mertebe genel bakış gösteren çalışma geçirmiş kişilere verilen bir akademik derece olduğunu.

Gazetecilik bir derecesi bir gazeteci olarak meslek başlatmak için esnaf ve benlik saygısı verecektir. Büyük bir gazeteci sadece uzman ve mesleki beceri değil, aynı zamanda dünya hakkında zihinsel genişlik ve merak vardır değil.

Gana Cumhuriyeti olarak bilinen Gana,, Batı Afrikadaki Gine ve Atlantik Okyanusu Körfezi üzerinde bulunan egemen bir devlettir

Gana'da Gazetecilik ve Kitlesel İletişim En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Gazetecilik ve Kitlesel İletişim, Gana

University of Ghana

Kendi yetkisi ile uyum içinde, İletişim Araştırmaları Okulu İletişim Çalışmaları 15 ay MA, ve bir iki yıllık M. Phil sunmaktadır. İletişim Çalışmalarında. Her ikisi de ... [+]

Kendi yetkisi ile uyum içinde, İletişim Araştırmaları Okulu İletişim Çalışmaları 15 ay MA, ve bir iki yıllık M. Phil sunmaktadır. İletişim Çalışmalarında. Hem lisans programları teorik olarak temel derslerin yanı sıra meslek tabanlı kursları var.

Başvuru Koşulları

İkinci Sınıf, Alt en az bir saygın Üniversite veya İletişim Çalışmaları programında Okulu Yüksek Lisans Diploması gelen olağanüstü bir kayıt A birinci derece. Okula başvuru üzerine adaylar için seçim süreci bir giriş sınavı ve mülakat oluşmaktadır.

Kurs Süresi: 15 Ay

Mezuniyet için gerekli şartlar (Kredi Saat)

Ders Çalışması: 28 Proj... [-]
Gana Accra
Eylül 2019
Tam zamanlı
15 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku