Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Havacılık MA'lar İncele 2019/2020

Sosyal Bilimler yüksek lisans programı ya da MA, güzel sanatlar, beşeri bilimler, sosyal bilimler ya da benzeri disiplinlerde alınan eğitim sonrasında verilen bir eğitim programıdır. Bu programlar bir ya da iki yıl sürmektedir.

Havacılık tasarım, üretim ve uçakların kullanımı da dahil olmak üzere uçuş birçok açıdan inceler. Birçok havacılık kursları ağır havadan daha uçakları ile anlaşma, ancak daha hafif havadan uçakların çalışma gibi blimps olarak, orada da.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Avrupa Havacılık Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Araştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Havacılık, Avrupa

UWL University of West London

Uluslararası Turizm ve Havacılık Yönetimi Yüksek Lisans dersi, turizm ya da havacılık endüstrisinde bir yönetici kariyer eleştirel anlayış geliştirmek için teorileri, kav ... [+]

genel bakış

Uluslararası Turizm ve Havacılık Yönetimi Yüksek Lisans dersi , turizm ya da havacılık endüstrisinde bir yönetici kariyer eleştirel anlayış geliştirmek için teorileri, kavramları ve uygulamaları bir araya getirmek istiyor.

MA, turizm veya havacılık endüstrisinde istihdam edilebilirliği artırmak için araştırma becerilerini geliştirmek için bir fırsat sunmaktadır. Bir yıllık tam zamanlı ve iki yıllık yarı zamanlı bir kurs olarak sunulmaktadır. Bu ders uluslararası kabul görmüş bir kurumda verilmektedir.

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Kurs süresince, turizm ve havacılık sektörlerinin küresel operasyonlarını anlayabilmek için uluslararası örnek olay incelemesi yaparak turizm ve havacılık yönetimi çalışmalarına disiplinler arası bir yaklaşım benimseyeceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IUBH University of Applied Sciences

Müşterileri ve malları hedeflerine hızlı ve güvenli bir şekilde getirmek - bunlar Havacılık Yönetimi'nin temel görevleridir. Ancak üst yönetimde, şirketin pazardaki konum ... [+]

Havacılık Yönetimi - gelecekteki havacılık endüstrisi

Müşterileri ve malları hedeflerine hızlı ve güvenli bir şekilde getirmek - bunlar Havacılık Yönetimi'nin temel görevleridir. Ancak üst yönetimde, şirketin pazardaki konumu ve verimliliği de sizin elinizde.

Havacılık Yönetimi Yüksek Lisans ile havacılık ve lojistik süreçleri için tutkunuzu bir meslek haline getiriyorsunuz. Bu çalışma programı ile, uluslararası ticaret faaliyetleri ile sektöre özel bir şirkette daha sonra yönetici sorumluluğu üstlenmek için hava trafik yönetimi alanında gerekli know-how edineceksiniz.

veriHavacılık Yönetimi'nde hangi kariyer beklentileriniz var?Havacılık yönetimine odaklanan yüksek lisans programı, havacılıkta aranan bir uzman haline getiriyor. Geleceğin yöneticileri olarak hava trafiği ve lojistik alanında sorumluluk alırsınız. Bir hava trafik yöneticisinin muhtemel işverenleri, örneğin, havayolları, nakliye / lojistik şirketleri, tedarikçiler ve servis sağlayıcıları, yönetim danışmanlıkları ve havalimanlarıdır.IUBH mezunları, hem ulusal hem de uluslararası şirketlerde oldukça kabul görmektedir. "Kariyer Günleri" nde, çalışmalarınız sırasında gelecekteki işverenlerle ilk temas kurma şansınız var.... [-]
Almanya Bad Honnef Berlin
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku