tuen Mun olarak Hong Kong Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Derecesi

tuen Mun olarak Hong Kong En iyi MA Programları 2018

Yüksek lisans

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Çin'in güney kıyısında bulunan Hong Kong, ülkenin Çin Cumhuriyeti'nde iki Özel İdari Bölgeleri biridir. Hong Kong 'ın yüksek öğrenim İngiltere'nin yapısı ve uluslararası sistem yerleştirilir. Bu ülkenin 's Bürosu tarafından yönetilmektedir.

Tuen Mun Tuen Mun Nehri boyunca yer ve genellikle bir yerleşim alanı olan Hong Kong'da bir şehridir. Bu bir halk kütüphanesi ve mahkeme dahil çeşitli idari tesisleri bulunmaktadır. Ayrıca yakınlık yüksek öğrenim iki kurum vardır.

tuen Mun olarak Hong Kong'ta Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Bul 2018

Devamını oku

Uluslararası Yüksek öğrenim Ve Yönetim Sanatları Ustası

Lingnan University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl September 2018 Hong Kong Tuen Mun + 1 daha

Uluslararası Yüksek Öğretim ve Yönetim Yüksek Lisans Programı, uluslararası yüksek öğrenim, politika ve yönetişim gibi konularda çağdaş üniversiteyi yönetmek için yönetim ve liderlik konularında ciddi çalışmalar yapmak isteyenler için tasarlanmıştır. [+]

Uluslararası Yüksek Öğretim ve Yönetim Sanatları Ustası

Uluslararası Yüksek Öğretim ve Yönetim Yüksek Lisans Programı, uluslararası yüksek öğrenim, politika ve yönetişim gibi konularda ciddi çalışmalar yapmak isteyenlere, çağdaş üniversiteyi yönetmede yönetim ve liderlik konularında tasarlanmıştır. IHEM Programı, yüksek öğrenim sektöründe ileri düzey yönetim veya politika oluşturma görevlerini üstlenmiş olan veya isteyen kişilere hitap eder.

IHEM Programı, çağdaş üniversitelerle yüz yüze olan küreselleşme bağlamında hızlı sosyal, ekonomik ve siyasal değişiklikleri anlamada gerçekten karşılaştırmalı ve uluslararası perspektifleri öğrencilere sunacaktır. Çağdaş üniversiteler, farklı ülkelerdeki hızlı sosyal, ekonomik, demografik ve siyasal dönüşümlerle uğraşmak zorunda kaldıklarında, uluslararası yüksek öğrenim, politika ve yönetim alanındaki önde gelen akademisyenler için, baş etme stratejileri ve değişen üniversite yönetimini eleştirel bir analizle ele almak için uluslararası bir platform oluşturur. dünyanın parçaları.... [-]