Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
İran Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İran'da En iyi MA Derecesi Karşılaştır 2019

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Bu İran İslam Cumhuriyeti olarak bilinir. Bu Batı Asya'da olduğunu. Burada eğitim yüksek öğretim Bilim bakanlığı tarafından denetlenmektedir ve SCImago için Technology.According oysa eğitim bakanlığı tarafından denetlenmektedir K-12 eğitim ile merkezi olan, İran 2018 yılına araştırma sonuçlarının bakımından dünyada dördüncü sırada olabilir.

İran'da En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri hakkında Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Tehran, Kish International Campus

Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans - İran Çalışmaları İran kültür, sanat, edebiyat, medya, toplum, politika ve ekonomi için bir sosyal bilim yaklaşımı üzerinde durmak iste ... [+]

Giriş:

Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans - İran Çalışmaları İran kültür, sanat, edebiyat, medya, toplum, politika ve ekonomi için bir sosyal bilim yaklaşımı üzerinde durmak isteyenler için tasarlanmıştır. Bu ders, ulusal ve uluslararası STK'lar, İran, medya profesyonelleri, hükümet, medya, STK'lar, finans, diplomasi alanında kariyer arayan uluslararası öğrenciler ve aynı zamanda gelecekteki bir diplomat olarak hareket etmeye istekli olmak konusunda derinlemesine bilgi arayan devlet memuru çalışanları için uygundur. İran ile ilişki.

Müfredat

Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans - İran Çalışmaları, çekirdek derslerde 10 kredi, 8 kredilik özel ders ve 8 kredilik seçmeli ders olmak üzere toplam 32 kredinin tamamlanması gerekmektedir. Program 6 kredilik bir tezin tamamlanmasını gerektirmektedir. Farklı bir lisans derecesi ile kabul edilen öğrencilerin de, bu tür öğrencileri lisans derecesine sayılmaz, bu tür dersler, Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans başarılı öğrenciler için hazırlayan birkaç seviye tesviye dersleri tamamlamak için gereklidir. Öğrenciler final tezini yazmalı ve savunmalıdır. Müfredatın dört yarıyılda tamamlanması planlanmaktadır. Bu program İngilizce olarak verilmektedir.... [-]

İran Tehran
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku