tahran'da İran M.A

tahran'da İran En iyi MA Programları 2018

Yüksek lisans

Başlığı ile Programları "Master of Arts " geleneksel olarak felsefe, tarih veya edebiyat gibi sosyal bilimler hususları kapsamaktadır. Sanatlar Yüksek bir lisans programı (Lisans) bir kazanılan derece sonra alınabilir lisans programlarıdır. Sanat programlarının Masters başlık "MA ", "Master of Arts " veya "MA ".

Bu İran İslam Cumhuriyeti olarak bilinir. Bu Batı Asya'da olduğunu. Burada eğitim yüksek öğretim Bilim bakanlığı tarafından denetlenmektedir ve SCImago için Technology.According oysa eğitim bakanlığı tarafından denetlenmektedir K-12 eğitim ile merkezi olan, İran 2018 yılına araştırma sonuçlarının bakımından dünyada dördüncü sırada olabilir.

İran başkenti, Tahran gelişen iş fırsatları ve kariyer platformları ile ünlüdür. Bu nedenle, bu tür Tahran Üniversitesi gibi üniversitelerin gelişmekte olan dünya için gençlik hazırlamak için en iyi eğitim sunmak için varız.

tahran'da İran'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Bul 2018

Devamını oku

Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans - İran Çalışmaları

University of Tehran, Kish International Campus
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2018 İran Tahran

Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans - İran Çalışmaları İran kültür, sanat, edebiyat, medya, toplum, politika ve ekonomi için bir sosyal bilim yaklaşımı üzerinde durmak isteyenler için tasarlanmıştır. [+]

Giriş:

Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans - İran Çalışmaları İran kültür, sanat, edebiyat, medya, toplum, politika ve ekonomi için bir sosyal bilim yaklaşımı üzerinde durmak isteyenler için tasarlanmıştır. Bu ders, ulusal ve uluslararası STK'lar, İran, medya profesyonelleri, hükümet, medya, STK'lar, finans, diplomasi alanında kariyer arayan uluslararası öğrenciler ve aynı zamanda gelecekteki bir diplomat olarak hareket etmeye istekli olmak konusunda derinlemesine bilgi arayan devlet memuru çalışanları için uygundur. İran ile ilişki.

Müfredat

Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans - İran Çalışmaları, çekirdek derslerde 10 kredi, 8 kredilik özel ders ve 8 kredilik seçmeli ders olmak üzere toplam 32 kredinin tamamlanması gerekmektedir. Program 6 kredilik bir tezin tamamlanmasını gerektirmektedir. Farklı bir lisans derecesi ile kabul edilen öğrencilerin de, bu tür öğrencileri lisans derecesine sayılmaz, bu tür dersler, Bölgesel Çalışmalar Yüksek Lisans başarılı öğrenciler için hazırlayan birkaç seviye tesviye dersleri tamamlamak için gereklidir. Öğrenciler final tezini yazmalı ve savunmalıdır. Müfredatın dört yarıyılda tamamlanması planlanmaktadır. Bu program İngilizce olarak verilmektedir.... [-]