manitoba Kanada M.A

manitoba Kanada En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Kanada interaktif bir kişi ise yüksek öğrenim takip için en iyi ülke. Hemen hemen her etnik grup Kanada böylece 'sa çok kültürlü toplumda temsil edilmektedir. Dil engeli Kanada dil eğitimi dünya 'nin lideri olarak kabul edilir gibi yabancı öğrenciler için bir sorun değildir.

Birçok işveren geniş bilgi, deneyim ve öğrenciler bu şehirde inceleyerek elde bu uyum için avı. Bu bölgede bulunan Mükemmel yüksek öğrenim kurumları, iyi tanınan ve mükemmellik bu özellikleri ile tespit edilmiştir.

manitoba Kanada'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Bul 2018

Devamını oku

Sanat Ustası: Teolojik çalışmalar

Canadian Mennonite University
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Winnipeg

İlahiyat ve Bakanlığın Enstitüsü ilham ve pastoral bakanlık, liderlik, burs ve hizmet için öğrencileri istiyor. [+]

manitoba Kanada MA'lar 2018. İlahiyat ve Bakanlığın Enstitüsü ilham ve pastoral bakanlık, liderlik, burs ve hizmet için öğrencileri istiyor. Mezhepler ve geleneklerin geniş bir yelpazede öğrencileri misyon ve hizmet deneyimli, kilisenin hayatına kararlıyız akademisyen ve tutkulu eğitimciler bir topluluk davet, araştırma ve yayında gerçekleştirilir. Başvuru Koşulları 3,0 minimum not ortalaması ('B') ile tanınmış bir üniversite veya kolej gelen bir bakalorya derecesi. Residency Gereksinimi 30 kredi saat Müfredat Gereksinimleri 60 kredi saatlik bir asgari Aşağıdaki alanlarda çekirdek gereksinimleri-30 kredi saat İncil - 12 kredi saat (minimum Eski Ahit'in 3 ch ve Yeni Ahit'in 3 kredi saat) İlahiyat ve Hıristiyanlığın Tarihi - 12 kredi saat (her alanda en az 3 kredi saat) Pratik Teoloji - 3 kredi saat Metodoloji - 3 kredi saat Seçmeli-60 kredi saatlik toplam ulaşmak için gerekli Tez Seçeneği: Öğrenciler 6 kredi saat tez eşdeğer yazmak önerebilir. Tezin yoluyla kazanılan krediler seçmeli gereksinimini azaltacaktır. Bkz Aşağıda, 4 not edin. Notlar 1.. Öğrenciler 3.0 minimum not ortalaması ('B') programında kalması ve mezun olmak için tutmalıdır. 2. CMU fakülte veya CMU ziyaret eğitmenler tarafından sunulan dersler, kampüste veya online olsun, ikamet şartı doğru sayacaktır. Programlarının MB gereksinimlerini karşılamak için MBBSC gelen CMU / MBBS öğrenciler tarafından alınan dersler de dokuz kredi saatlik maksimum, ikamet şartı doğru sayacaktır. 3. Normalde, İncil çalışmaları alanında bir tez yazmak isteyen öğrenciler, ilgili İncil dilinde yeterlilik uygun bir düzeyde göstermek zorundadır İbranice veya Yunanca olsun. 4. Bir tez yazmak isteyen bir öğrenci 30 Nisan önerisini sunmalıdır, bir yıl önce öğrenci mezun bekliyor. (I) Teklifin gücü, (ii)... [-]