Winnipeg Kanada MA Derecesi

Winnipeg Kanada En iyi MA Decereleri 2018

Yüksek lisans

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir ana 'derecesi yol veya yönetmek için hazırlar. Bir ana 'derecesi de alan özel çalışma ile takipçiliği bir dizi için bir kişi hazırlar.

Eğer pratik bilgi ve becerileri verirken olumlu hayatınızı etkileyecek herhangi bir yüksek öğretim sisteminin düşünüyorsanız, o zaman Kanada 'ın eğitim sistemi ne ihtiyaç vardır. Eğitim için Kanada'ya seyahat bu yüksek öğrenim kurumlarında öğretim yaratıcılık ve yenilik takdir yapacaktır.

Winnipeg eğitim eğlenceli ve maceracı olduğunu. Eğer eğitim hedeflerine ulaşmak ve aynı zamanda bu hareketli şehirde hayatın tadını çıkarın. Öğrenciler kentin 'ın kurumlarında sadece kayıt ile elde etmek istediğiniz herhangi bir sertifika, diploma ve lisans programları elde edebilirsiniz.

Winnipeg Kanada'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları İncele 2018

Devamını oku

Sanat Ustası: Teolojik çalışmalar

Canadian Mennonite University
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Winnipeg

İlahiyat ve Bakanlığın Enstitüsü ilham ve pastoral bakanlık, liderlik, burs ve hizmet için öğrencileri istiyor. [+]

Winnipeg Kanada MA Programları 2018. İlahiyat ve Bakanlığın Enstitüsü ilham ve pastoral bakanlık, liderlik, burs ve hizmet için öğrencileri istiyor. Mezhepler ve geleneklerin geniş bir yelpazede öğrencileri misyon ve hizmet deneyimli, kilisenin hayatına kararlıyız akademisyen ve tutkulu eğitimciler bir topluluk davet, araştırma ve yayında gerçekleştirilir. Başvuru Koşulları 3,0 minimum not ortalaması ('B') ile tanınmış bir üniversite veya kolej gelen bir bakalorya derecesi. Residency Gereksinimi 30 kredi saat Müfredat Gereksinimleri 60 kredi saatlik bir asgari Aşağıdaki alanlarda çekirdek gereksinimleri-30 kredi saat İncil - 12 kredi saat (minimum Eski Ahit'in 3 ch ve Yeni Ahit'in 3 kredi saat) İlahiyat ve Hıristiyanlığın Tarihi - 12 kredi saat (her alanda en az 3 kredi saat) Pratik Teoloji - 3 kredi saat Metodoloji - 3 kredi saat Seçmeli-60 kredi saatlik toplam ulaşmak için gerekli Tez Seçeneği: Öğrenciler 6 kredi saat tez eşdeğer yazmak önerebilir. Tezin yoluyla kazanılan krediler seçmeli gereksinimini azaltacaktır. Bkz Aşağıda, 4 not edin. Notlar 1.. Öğrenciler 3.0 minimum not ortalaması ('B') programında kalması ve mezun olmak için tutmalıdır. 2. CMU fakülte veya CMU ziyaret eğitmenler tarafından sunulan dersler, kampüste veya online olsun, ikamet şartı doğru sayacaktır. Programlarının MB gereksinimlerini karşılamak için MBBSC gelen CMU / MBBS öğrenciler tarafından alınan dersler de dokuz kredi saatlik maksimum, ikamet şartı doğru sayacaktır. 3. Normalde, İncil çalışmaları alanında bir tez yazmak isteyen öğrenciler, ilgili İncil dilinde yeterlilik uygun bir düzeyde göstermek zorundadır İbranice veya Yunanca olsun. 4. Bir tez yazmak isteyen bir öğrenci 30 Nisan önerisini sunmalıdır, bir yıl önce öğrenci mezun bekliyor. (I) Teklifin gücü,... [-]