new Brunswick Kanada MA Derecesi

new Brunswick Kanada En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Kanadalılar öğrenmeye büyük önem ve yüksek standartları ile birinci sınıf bir eğitim sistemi geliştirdik. Kanada güvenli, temiz bir ortam sağlamak, ancak sürekli BM tarafından yaşam kalitesi açısından yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak seçildi Sadece.

Şehir tercihinizi herhangi bir kurs büyük için fırsat sağlar. New Brunswick Üniversitesi gibi ünlü okullar bir dizi, bu şehirde Kanada'da yüksek eğitim düzeyi iyileştirilmesinde ön planda bulunmaktadır.

new Brunswick Kanada'da MA Programları Hepsini İncele 2018

Devamını oku

Pastoral Teoloji Sanat Ustası

Kingswood University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Kanada Sussex

Pastoral İlahiyat (MAPT) Master of Arts pastoral liderlik uygulamalarına kutsal ve kutsal teoloji entegre bir aerodinamik 36 saatlik master derecesidir. Bu derece kilisenin doğa ve manevi oluşumuyla ilgili nasıl ilahiyat formları üzerinde duruluyor ve ibadet, protestancılığa, müritlik bizim pratik bilgilendirir ve bizim fikir. [+]

new Brunswick Kanada Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2018. Pastoral İlahiyat (MAPT) Master of Arts pastoral liderlik uygulamalarına kutsal ve kutsal teoloji entegre bir aerodinamik 36 saatlik master derecesidir. Bu derece kilisenin doğa ve manevi oluşumuyla ilgili nasıl ilahiyat formları üzerinde duruluyor ve ibadet, protestancılığa, müritlik bizim pratik bilgilendirir ve bizim fikir. Kingswood anda son derece hem teori ve pratik uygulama, tarihsel bağlantıları ve güncel yenilikler hem değer. Biz bu ilgi ayrı alanları görmek, ama gerçek hayatta bakanlık ortak olarak yok. Gerçek yaşam sorunları gerçek hayat İncil tepki talep ediyoruz. Bizim bakanlık undergird için iyi geliştirilmiş teolojik temeli yoksa, biz programlardan ziyade Mesih Kilisesi inşa riski vardır. İşte bu tam akredite derecesi özellikle şu anda bakanlık yapan kişiler için tasarlanmıştır nedeni budur, ve bakanlığa ve onların manevi bakım altında olanlar için bu bakan ilgili konuları ile ilgili olarak maksatlıdır. Bu derece olan bir öğrenme ortamı sağlamayı amaçlamaktadır: Entegre - evlenme teoloji ve praksis Yenilikçi - Bakanlık güncel sosyolojik gerçeklerine İncil ve teolojik ilkeleri uyum, yöntemler ve çağdaş bakanlık talepleri deneyimli tabanlı - ilahiyat SİZİN yerel kilisede yaşam bağlamında çalıştım ruhsal açıdan zenginleştirici - Program ve dersler tasarlanmış Mesih'e daha derin ve daha yüksek alacak toplumlu - ve diğer öğrencilerin deneyimleri ile birlikte öğrenme ekonomik - uygun bir maliyetle maksimum fayda sağlamak için tasarlanmıştır Esnek - Bir yüksek lisans programı üstün anlayışlar yararlanmak ve her öğrencinin bakanlığı ayarı belirli ihtiyaçlarına göre uyarlamak için tasarlanmış Amaç bilgi ile bakanlık liderleri donatmak ve beceri maksimum manevi ve missional etkisi cemaatlerinin kurşun için gerekli ayarlar.... [-]