Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Kanada Ontario Toronto Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Ontario Kanada Top MA Programları 2019

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Eğer pratik bilgi ve becerileri verirken olumlu hayatınızı etkileyecek herhangi bir yüksek öğretim sisteminin düşünüyorsanız, o zaman Kanada 'ın eğitim sistemi ne ihtiyaç vardır. Eğitim için Kanada'ya seyahat bu yüksek öğrenim kurumlarında öğretim yaratıcılık ve yenilik takdir yapacaktır.

Kanada'da en büyük şehri, ve eğitim sektörü bu şehir o kadar gelişmiştir. Birçok üniversite ve kolej yüksek öğretim açısından insanlara hizmet için burada merkezleri belirledik ilgilidir. Öğrenme için öğrencilere uygun bir ortam sunan, Toronto Üniversitesi gibi kurumlar aracılığıyla şehrin kendi meslek dersleri birçok excel gördü.

in Ontario Kanada'da MA Decereleri İncele 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Nipissing University

Sosyoloji - Uygulamalı Sosyal Araştırma dalında Yüksek Lisans (MA), Kanada ve çevresinde Yerli topluluklar dahil olmak üzere kuzey ve kırsal toplulukların sosyal sorun ve ... [+]

Sosyoloji Sanat Ustası - Yüksek Lisans Çalışmaları Okulumuzda Uygulamalı Sosyal Araştırma

Sosyoloji - Uygulamalı Sosyal Araştırma dalında Yüksek Lisans (MA), Kanada ve çevresinde Yerli topluluklar dahil olmak üzere kuzey ve kırsal toplulukların sosyal sorun ve zorluklarını anlama ve ele almada yardımcı olan sosyal teorilerin ve araştırma metodolojilerinin uygulanmasına odaklanacaktır. Dünya. Program, Sosyoloji, Sağlık ve Nüfus Etütleri, Gerontoloji, Antropoloji, Bilim ve Çevre Çalışmaları, Kriminoloji ve Ceza Adaleti alanlarında öğretim uzmanlığını bir araya getiriyor. Topluluğa aktif katılım, hükümet ajansı ortakları, araştırma-yoğun kurslar müfredatı ve uygulamalı yerleştirmeler size teorik temeller ve hükümet için uygulamalı araştırma, değerlendirme ve politika çalışmalarını üstlenmek üzere niceliksel ve niteliksel araştırma becerileri sağlayacaktır. kar ve özel kuruluşlar. Derecenin temelini oluşturan üç zorunlu ders vardır ve şunları içerir: SOCI 5106 İleri Sosyoloji Kuramı; SOCI 5216 Araştırma Tasarımı; ve ya SOCI 5217 Kantitatif Analiz ya da SOCI 5417 Kalitatif Analizi. Sosyoloji, Antropoloji ve Kriminoloji alanında doktora düzeyinde daha ileri çalışmalar için hazır olacaksınız.... [-]

Kanada Toronto
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku