Windsor Kanada MA Programı

Windsor Kanada En iyi MA'lar 2018

Yüksek lisans

Bir ana 'derecesi mesleki uygulama çalışma veya alanı belirli bir alanın bir ustalık veya yüksek mertebe genel bakış gösteren çalışma geçirmiş kişilere verilen bir akademik derece olduğunu.

Kanadalılar öğrenmeye büyük önem ve yüksek standartları ile birinci sınıf bir eğitim sistemi geliştirdik. Kanada güvenli, temiz bir ortam sağlamak, ancak sürekli BM tarafından yaşam kalitesi açısından yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak seçildi Sadece.

Windsor yüksek öğretim açısından Kanada'da en iddialı şehirlerinden biridir. Şehir öğrencilerin kariyer hedeflerini elde edebilirsiniz kapsamlı ve araştırma odaklı eğitim kurumları vardır. Şehir çok nedenle, konuksever, hatta uluslararası öğrencilerin çalışmaları için buraya akın ediyor.

Windsor Kanada'da MA'lar Araştır 2018

Devamını oku

Ekonomi Sanatları Ustası

University of Windsor, Graduate
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl September 2018 Kanada Windsor

Windsor Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden onur derecesi ile öğrenciler için tasarlanmıştır Ekonomi bir yıllık MA programı, Ekonomi genel derecesi olan öğrenciler için ya da başka bir disiplin bir derecesi olan öğrenciler için Ekonomi iki yıllık MA programı sunmaktadır ve bazı nicel eğitim. [+]

Windsor Kanada MA'lar 2018. Windsor Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden onur derecesi ile öğrenciler için tasarlanmıştır Ekonomi bir yıllık MA programı, Ekonomi genel derecesi olan öğrenciler için ya da başka bir disiplin bir derecesi olan öğrenciler için Ekonomi iki yıllık MA programı sunmaktadır ve bazı nicel eğitim. Ekonomi Yüksek Lisans Programı doktora için hazırlar titiz bir eğitim sunmaktadır akademik olmayan sektörlerdeki programları ve çalışma. Küçük sınıflar öğrencilere öğretim üyeleri ile, sınıf içinde ve dışında, yakından çalışma fırsatı verir. Sen Ph.D. bizim MA programından mezun bulabilirsiniz diğerleri arasında Rice Üniversitesi, Texas Üniversitesi, Louisiana Devlet Üniversitesi, University of Alberta, Western Ontario Üniversitesi, Carleton Üniversitesi, Ottawa Üniversitesi, Guelph Üniversitesi, McMaster Üniversitesi ve Manitoba Üniversitesi'nde programları. Ayrıca JP Morgan, Ernst and Young, Jin Mao Grubu, Sanayi Kanada ve Sağlık Ontario Bakanlığı, örneğin, kamu ve özel sektörde akademik olmayan işlerde, bizim mezunları bulabilirsiniz. Program açıklaması Genellikle M2 ve M1 programında hem öğrenciler Kış dönem (Nisan ile Ocak) sırasında (Aralık aracılığıyla Eylül) Sonbahar döneminde 4 ders ve 4 dersleri alırlar. Yaz dönemi (Ağustos aracılığıyla Mayıs) sırasında M1 dersler vardır. Orada Yaz döneminde hiçbir M2 dersler genellikle ancak M2 öğrencileri M2 Sonbahar ve Kış kursları tamamladıktan sonra yaz döneminde bir Binbaşı Kağıt yazmayı tercih edebilir. Program M2 Masters Aday Öğrencilerin başarı mezun amacıyla 8 ders tamamlayacak: Ekonomi 501 - Mikroekonomik Teori I (gerekli) Ekonomi 502 - Makroekonomik Teori I (gerekli) Ekonomi 541 - Ekonometrik Teori I (gerekli) Artı Opsiyon Kursları - 5 Ekonomi programı. 5 seçenek derslerden biri Binbaşı Kağıt olabilir. onların seçenek sınıfları için, planlanmasını öğrenciler doktora girmek... [-]