Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kozmetoloji Çalışmaları MA Programları Karşılaştır

Genellikle, lisans programlarından mezun olanların kendi kariyer fırsatları ve maaş potansiyelini genişletmek isteyen ve onlar Sanat, ya da MA Master takip ederek bunu. Çoğu MA programları iki ya da üç yıl içinde bitmiş olabilir.

Sadece Kozmetik alanında yüksek lisans nedir? Bu programlar insanların görünüşe geliştirilmesine yardımcı başarılı bir kariyer için katılımcılar hazırlamak istiyor. Çoğu program saç bakımı, tırnak bakımı, kişisel estetik ve kozmetik uygulama vurgulamak, ve biraz da, ağda saç TV veya filmler için boyama ya da makyaj, bir kozmetik endüstrisinin özellikle yönünü, böyle elektroliz vurgulamak. Başkaları saç, makyaj ve tırnak sanatı daha münhasıran konsantre olurken, bazı programlar da, insan anatomisi, kimya ve fizyoloji vurgulamaktadır. popüler güzellik araçları ve sağlık ürünleri genel bir bakış, aynı zamanda bu programlar yaygındır.

Birçok kozmetik uzmanları kozmetoloji alanında licensure korumak için sürekli eğitim eğitimden geçmesi gerekmektedir. Ayrıca, kişinin maaş ne olursa olsun sanayi, eğitim, kişinin seviyesine yanında artma eğilimindedir.

Kozmetik olarak MA kazanç ile ilişkili hiçbir set maliyeti yoktur. zamanında ve doğru kayıt bilgileri için ilgi her okulun kayıt kabul ofisi ile kontrol edin.

Bu program, kozmetoloji alanında kariyer çeşitli öğrencileri hazırlamak için amaçlamaktadır. Birçok mezun saç stilistleri, tırnak teknisyenleri veya makyaj sanatçıları olarak çalışmaya devam ederler. Başkaları oteller, kaplıcalar veya tatil iş bulmak Bazıları, bir girişimci yaklaşım ve kendi salonu açmak için seçin. Diğerleri yüksek lisans güvence sonra Kozmetoloji öğretmek tercih ederken Bazı mezunlar, özel sektörde çalışmayı tercih ve yerinde çivi, makyaj veya saç bakım hizmetleri sunuyoruz.

Bizim veritabanı dünya genelinde okullar tarafından sunulan birçok online kozmetik kursları hakkında daha fazla öğrenmeye başlamak için harika bir yerdir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Kozmetoloji Çalışmaları

University of Tartu

program yönetimi ve spa ürünleri, tıbbi ve eğlence tedavileri ve refahı tasarımını birleştiriyor. ... [+]

Sağlık ve Spa, Hizmet Tasarımı ve Yönetimi yönetim düzeyinde wellness, spa ya da diğer ilgili kuruluşlarda çalışan için gerekli teorik bilgi, mesleki beceri ve pratik araçlar ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır benzersiz 2 yıllık yüksek lisans programıdır. Program yönetimi ve spa ürünleri, tıbbi ve eğlence tedavileri, esenlik, fitness ve sağlık ile ilgili hizmetlerin tasarım birleştirir. Bu bütün Avrupa'da sadece benzer yüksek lisans programıdır.

Öğrenciler beceri ve yetkinlik ne tür satın alacak? Ağırlama ve kalite yönetimi; Yaratıcı ve yenilikçi girişimcilik; Sürdürülebilir kalkınma; Stratejik finansal ve operasyonel yönetim; Servis tasarım ve geliştirme; Sağlık ve kaplıcalar için yönetim ve pazarlama; Spa bakımları temelleri kavrayabilme; Sağlık felsefesi; Proje yönetimi ve araştırma. ... [-]
Estonya Tartu
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku