Lüksemburg'da Lisansüstü Eğitimleri

Lüksemburg'da Top MA Programı İncele 2019

Yüksek lisans

MA ya da sosyal bilimler yüksek lisans programı, tarih, İngilizce ya da diğer güzel sanatlar ve beşeri bilimler alanındaki bir ya da iki yıllık eğitimi tamamladıktan sonra alınmaktadır. MA eğitimi araştırma ve derslerden oluşmaktadır.

Lüksemburg Lüksemburg resmen Büyük Dükalığı, Belçika, Fransa, ve Almanya ile sınırlanmıştır Batı Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir.

Lüksemburg'da Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri hakkında Üniversitelerle İletişime Geçin 2019

Devamını oku

Mimarlık master

University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Lüksemburg Esch-sur-Alzette

mimari, Avrupa kentleşme ve küreselleşme: Mimarlık Yüksek Lisans mimarlık eğitiminin geleneksel müfredat ve üç ana tema etrafında yapılandırılmış bir profil programı hem birleştiren iki yıllık İngilizce öğretti programdır. [+]

A mimarlık master bir İki yıllık İngilizce öğrenme programı hangi mimarlık eğitimi geleneksel müfredat ve üç ana tema etrafında yapılandırılmış bir profil programı hem birleştirir: mimari, Avrupa kentleşme ve küreselleşme.

Mimarlık Yüksek Lisans Avrupa şehircilik ve küreselleşme özellikle kentsel tasarım alanında araştırma ve bilgi belirli ek becerilere sahip geleceğin mimarlarını yetiştirir.

Mimarlık Yüksek Lisans odaklanır:

Tasarımın stratejik yönleri üzerinde durularak Avrupa bağlamında farklı ölçeklerde mimari ve kentsel tasarım, Avrupa kentleşme özellikle odaklanarak mimari araçlarla (planlar, kesitler, görünüşler, diyagramlar, perspektifler) ile mimari ve kentsel araştırma, şehir ve bölgelerde, küreselleşmenin etkisi üzerine yanı sıra dünya çapında mimarlık ve kentleşme tipolojilerin karşılaştırmalı analizi ile ilgili araştırmalar ... [-]