Litvanya'da MA Decereleri

Litvanya'da Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı Hepsini İncele 2019

Yüksek lisans

Yaygın MA olarak bilinen Masters derece, en az bir yıl süren lisansüstü derece ve bazen iki yıl, bazı gerçek araştırma gerektiren normal derece öğretilir. MA yüksek lisans derecesi için en yaygın adıdır ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Litvanya, resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti Kuzey Avrupa'da bir ülke, üç Baltık ülkelerinin en büyüğüdür. Bu İsveç ve Danimarka doğusunda, Baltık Denizi güneydoğu kıyısında yer alır. Litvanyalılar fazla% 90 en az bir yabancı dil bilen ve nüfusun yarısı çoğunlukla Rusça ve İngilizce iki yabancı dil konuşuyor.

Litvanya'da Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları hakkında Okullarla İletişime Geçin 2019

Devamını oku

Mimarlık Yüksek Lisansı

Kaunas University of Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Litvanya Kaunas

Aynı zamanda dinamik, yenilikçi ve pratik bir program, Studio yöntemi ile uygulanmaktadır - çalışma kursları tek bir karmaşık göreve entegre edilmiştir: öğrenciler mimarinin mimarlıkla ilgili çizim, kompozisyon, fizik, malzeme güçlü yönlerini vb. Öğrenir ve doğrudan projede çalışıyorlar. [+]

Aynı zamanda dinamik, yenilikçi ve pratik bir program, Studio yöntemi ile uygulanmaktadır - çalışma kursları tek bir karmaşık göreve entegre edilmiştir: öğrenciler mimarinin mimarlıkla ilgili çizim, kompozisyon, fizik, malzeme güçlü yönlerini vb. Öğrenir ve doğrudan projede çalışıyorlar.

Programın diğer bir ayrıcalığı, yapıları, mekanik, ekolojik ve ekonomik araştırmaları bütünleştiren estetik prototip tasarımının bir araya geldiği, mevcut tipolojilerin tarihsel, kültürel, teorik ve felsefi eleştirel analizinde yatmaktadır.

Bu genişletilmiş lisans programı yüksek lisans derecesine (5 yıllık program) yol açar.

Son yazılım araçları... [-]