kaunas Litvanya MA

kaunas Litvanya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2018

Yüksek lisans

MA ya da sosyal bilimler yüksek lisans programı, tarih, İngilizce ya da diğer güzel sanatlar ve beşeri bilimler alanındaki bir ya da iki yıllık eğitimi tamamladıktan sonra alınmaktadır. MA eğitimi araştırma ve derslerden oluşmaktadır.

Litvanya, resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti Kuzey Avrupa'da bir ülke, üç Baltık ülkelerinin en büyüğüdür. Bu İsveç ve Danimarka doğusunda, Baltık Denizi güneydoğu kıyısında yer alır. Litvanyalılar fazla% 90 en az bir yabancı dil bilen ve nüfusun yarısı çoğunlukla Rusça ve İngilizce iki yabancı dil konuşuyor.

Kaunas kültürel mirası ve akademik değeri ile ünlüdür. Bu Vytautas Magnus Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Litvanya Üniversitesi ve Aleksandras Stulginskis Üniversitesi gibi şehrin eğitim kurumları, yıldır kaliteli eğitim ile beşeri sermayenin güçlendirilmesi edilmiştir.

kaunas Litvanya'da Lisansüstü Eğitimleri Hepsini İncele 2018

Devamını oku

Kamu Politikası Ve Güvenliği Yüksek Lisans Programı

Kaunas University of Technology
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Litvanya Kaunas

Yüksek lisans programı Kamu Politikası ve Güvenliği, sizi kamu sektöründe profesyonel bir lider olmak için hazırlamak için perspektifinizi genişletmek ve belirli becerileri keskinleştirmek için tasarlanmıştır. [+]

Yüksek lisans programı Kamu Politikası ve Güvenliği , sizi kamu sektöründe profesyonel bir lider olmak için hazırlamak için perspektifinizi genişletmek ve belirli becerileri keskinleştirmek için tasarlanmıştır. Program size sizi kamu politikası ve güvenlik süreçlerinde yetkili bir aktör olmaya ve kanıta dayalı kararlar vermeye hazırlayacak ve hazırlayacaktır. Dünyada bir etki yaratın, güçlü fikirler arayın ve liderlik etme kapasitenizi arttırın!

Çalışma programının amacı, kamu yönetimi ve politika teorileri konusunda derin bilgiye sahip, güvenlik süreçlerini karşılaştırmalı olarak analiz edebilen ve değerlendirebilen, problemin arka planını oluşturan sofistike metodolojik yaklaşımları uygulayan ilgili analizleri tasarlayabilen ve uygulayan yüksek yeterlilikteki profesyonelleri hazırlamaktır. öneriler çözme.... [-]


Mimarlık Yüksek Lisans

Kaunas University of Technology
Kampüs Tam zamanlı 4 - 5 yıl September 2018 Litvanya Kaunas

Aynı zamanda dinamik, yenilikçi ve pratik olan program, Studio yöntemiyle uygulanır - çalışma dersleri tek bir karmaşık görevle birleştirilir: öğrenciler, mimarlıkla ilgili çizim, kompozisyon, fizik, malzeme güçleri vb. Ilkelerini öğrenirler. ve onlar üzerinde çalışıyoruz projede doğrudan uygulanır. [+]

Aynı zamanda dinamik, yenilikçi ve pratik olan program, Studio yöntemiyle uygulanır - çalışma dersleri tek bir karmaşık görevle birleştirilir: öğrenciler, mimarlıkla ilgili çizim, kompozisyon, fizik, malzeme güçleri vb. Ilkelerini öğrenirler. ve onlar üzerinde çalışıyoruz projede doğrudan uygulanır.

Programın bir diğer seçkin yapıları, mekanik ekolojik ve ekonomik araştırma entegre estetik prototip tasarımı ile ilgili mevcut tipolojileri, tarihsel, kültürel, kuramsal ve felsefi eleştirel analizi, bırakır.

Bu genişletilmiş lisans programı master (5 yıl programı) yol açar.

En yeni yazılım araçları

Stüdyo tabanlı öğretim yöntemi kavramsal ve bağlamsal yapıların geliştirilmesi, kentsel ve peyzaj projelerinin geliştirilmesi, ardından BIM, CAD, Uzay Sentaksı, ArcGIS yazılımının uygulanmasına uygulanmaktadır.... [-]