klaipeda Litvanya MA Programı

klaipeda Litvanya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2018

Yüksek lisans

Bir ana 'derecesi mesleki uygulama çalışma veya alanı belirli bir alanın bir ustalık veya yüksek mertebe genel bakış gösteren çalışma geçirmiş kişilere verilen bir akademik derece olduğunu.

Litvanya, resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti Kuzey Avrupa'da bir ülke, üç Baltık ülkelerinin en büyüğüdür. Bu İsveç ve Danimarka doğusunda, Baltık Denizi güneydoğu kıyısında yer alır. Litvanyalılar fazla% 90 en az bir yabancı dil bilen ve nüfusun yarısı çoğunlukla Rusça ve İngilizce iki yabancı dil konuşuyor.

Dane River şehir Klaipeda ağzında yer alan yüksek standartta eğitim sistemi ile Litvanya en büyük üçüncü kentidir. Klaipeda eğitim kurumları bu tür LLC International University ve Klaipėdos Universitetas gibi tanınmış üniversiteler ile liberal bilim ve sanat layık eğitim hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

klaipeda Litvanya'da MA Programları Araştır 2018

Devamını oku

TESOL Usta

LCC International University
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem January 2018 Litvanya Klaipeda

LCC International University'de TESOL programı Master geniş bir kitleye yönelik olduğunu. Bu uygulamalı dilbilim yanı sıra yabancı dil öğretim yöntemlerinin ayrıntılı bilgi ve uluslararası bağlamlarda pratik uygulama isteyenlerin bilgilerini derinleştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. [+]

TESOL Yüksek Lisans programları dünyanın bir çok yerinde yaygındır ama Litvanya'ya yenidir. Bu uluslararası program üç temel ilkeleri şunlardır: teorik dil bilgisi, bilimsel araştırma ve teori ve araştırma hem de pratik kullanımını uygulamalı. Bu programın temel yönetim ve dil öğretimi pedagoji ile birleştirilir toplumdilbilim ve dilbilim, oluşur.

Fakülte Tanıklıklar adlı LCC International University on Vimeo.

A LCC International University'de TESOL programı MA geniş bir kitleye yönelik olduğunu. Bu uygulamalı dilbilim yanı sıra yabancı dil öğretim yöntemlerinin ayrıntılı bilgi ve uluslararası bağlamlarda pratik uygulama isteyenlerin bilgilerini derinleştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Özellikle, programın için tasarlanmıştır: - mesleki ve metodolojik yeterlilik zenginleştirmek isteyen Lise öğretmenleri; - Onların lisans derecesini almış ve gelmiş bireyler giderek dilli dünyada İngilizce dil öğretimi alanında kariyer istiyorum; - Dil programı idaresi ve yönetimi ile ilgili bireyler; - Uygulamalı dilbilim alanında araştırma ilgilenen bireyler. ... [-]