gödöllő olarak Macaristan M.A

gödöllő olarak Macaristan En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2018

Yüksek lisans

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Macaristan Orta Avrupa'da bir kara ülkesidir. Bu Karpat Havzası'nda yer almaktadır ve batı güneybatı ve Avusturya için güneye, Slovenya kuzey, Ukrayna ve Romanya doğusunda, Sırbistan ve Hırvatistan Slovakya ile sınırlanmıştır.

Gödöllő 34.000 sakinleri ev oynayan küçük bir Macar kasabadır. Bu ve ilgili alanlarda programlar sunar ana tarım enstitüsü ev sahipliği yapıyor.

gödöllő olarak Macaristan'da MA Programları Bak 2018

Devamını oku

Yönetim Ve Liderlik Msc

Szent István University
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2018 Macaristan Gödöllő

Eğitimin amacı, yönetim becerileri hakkında geniş ve entegre profesyonel bilgiye sahip işletmeler ve kar amacı gütmeyen sektör için uzman sağlamaktır. [+]

gödöllő olarak Macaristan Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2018. Çalışma programının hedefleri: Eğitimin amacı, yönetim becerileri hakkında geniş ve entegre profesyonel bilgiye sahip işletmeler ve kar amacı gütmeyen sektör için uzman sağlamaktır. Tabii mezunları, analiz geliştirmek, düzenlemek, denetlemek ve özel sektör kuruluşlarında usul ve kar amacı gütmeyen sektörü yönetmek edebiliyoruz. Onlar tanımak, analiz etmek ve çözmek ortaya çıkan sorunları bireysel ve örgütlü öğrenme edinilen kategorilerini kullanırken inovasyon ve yaratıcı düşünme yeteneklerini kullanabilir. Tabii son iki yarıyılda (; İnsan Kaynakları Yönetimi ve Organizasyon Geliştirme Business Consulting) içinde uzmanlık eğitim için bir olasılık var. Onlar da doktora eğitimi dilimlerinde kendi çalışmaları ile gidiş için uygun bilgi temeli edinin. Öğrencilerin yönetimi çalışmaları hakkında uygulamalı bilgi sahibi olabilir ki bu ders aynı zamanda, ulusal ve çok uluslu işletmelere ziyaretleri içerir. Kabul için Minimum gereksinim: Çalışmanın ilgili alanda 60 kredilik 30-59 kredilik durumunda, başvuru sahibi MA dersin ilk 2 yarıyıl ek sınavları almak gerekir 0-29 kredilik durumunda, başvuru sahibi 60 kredilik (ek çalışmalar) toplamak MA ders ÖNCE 2 yarıyıl için öğrenim gerekiyor Dersin Yeri: Gödöllő / Macaristan Dil gereksinimleri: B2 seviyesi sertifikası, Üniversitenin bir online test İngilizce konuları okuyan veya alarak hakkında İngilizce veya resmi belgede çalışmalar hakkında sertifikası Hazırlık Ders Ücreti: - İngilizce dil Hazırlık Kursu (2 yarıyıl): 2300 EURO / dönem [-]