Almanya'da Moda MA Derecesi

Almanya'da Moda Lisansüstü Eğitimleri İncele 2018

Moda

Bir ana 'derecesi mesleki uygulama çalışma veya alanı belirli bir alanın bir ustalık veya yüksek mertebe genel bakış gösteren çalışma geçirmiş kişilere verilen bir akademik derece olduğunu.

Moda çalışmaları, farklı tipte giyin tasarımı ile ilgilenenler için çok uygundur. Bazı programlarda ilaveten modanın tarihçesi de yer alabilir. Moda eğitimi ,kişilerin endüstride çeşitli fırsatları denemesine izin vermektedir.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Almanya'da Moda En iyi MA Programları 2018

Devamını oku

Moda Ve Yaratıcı Endüstrileri Sürdürülebilirlik (MA)

AMD Akademie Mode & Design
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2018 Almanya Berlin

Moda Yüksek Lisans Programı Sürdürülebilirlik gelen ve Yaratıcı Endüstriler bütünsel sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımlarla yaratıcı endüstrilerdeki kapsamlı değişiklik yapmak değişim ajanları olduğu - yaratıcı endüstrilerde Sürdürülebilir tasarım stratejileri ve yönetim yaklaşımları geliştirmek. [+]

Moda ve Yaratıcı Endüstrileri sürdürülebilirlik (MA)

Moda Yüksek Lisans Programı Sürdürülebilirlik gelen ve Yaratıcı Endüstriler bütünsel sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımlarla yaratıcı endüstrilerdeki kapsamlı değişiklik yapmak değişim ajanları olduğu - yaratıcı endüstrilerde Sürdürülebilir tasarım stratejileri ve yönetim yaklaşımları geliştirmek.

Bu eşsiz program, ekolojik, sosyal ve ekonomik olarak sürdürülebilir, etik konumlandırmak istediğiniz daha kaynakların bir farkındalık var ve yaratıcı tasarımcıları ve çözüme yönelik yöneticileri hem hedefleniyor.

Usta programı çalışması "Sürdürülebilir Tasarım Stratejileri" nin dört büyük alanları "Sürdürülebilir Üretim ve Tekstil", "Sürdürülebilir Pazarlama ve İşletme" ve "Sürdürülebilir Tasarım Antropoloji" içerir. kaynak ve materyallerin ve bunların geri dönüşüm kökeni ile anlaşma tasarım gelişmeleri ve eğilimleri keşfedin, sürdürülebilir üretim ve sürdürülebilir tüketim kavramlarının öğrenilmesi - ve çevresel ve sosyal yönetiminde uzman olun.... [-]