$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Polonya'da Moda MA Decereleri Karşılaştır 2022

Bir MA veya yüksek lisans kendi seçtikleri bir konuda derinlemesine çalışmalara ihtiyaç veya istediğiniz bir lisans derecesini tamamlamış ve öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu programlar genellikle bir ila iki yıl sürer ve daha yüksek seviyede istihdam için gerekli olabilir. Polonya'da Moda yüksek lisans nedir? derecesi sanat okulları ve düzenli üniversiteler tarafınd… Devamını oku

Bir MA veya yüksek lisans kendi seçtikleri bir konuda derinlemesine çalışmalara ihtiyaç veya istediğiniz bir lisans derecesini tamamlamış ve öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu programlar genellikle bir ila iki yıl sürer ve daha yüksek seviyede istihdam için gerekli olabilir.

Polonya'da Moda yüksek lisans nedir? derecesi sanat okulları ve düzenli üniversiteler tarafından sunulan ve birçok moda ve tasarım dünyasını anlamak için disiplinlerarası bir yaklaşım. dersler bir dizi moda teorisi yöneliktir. Öğrenciler genellikle projelerde bireysel ve işbirliği içinde çalışmak ve kostüm tasarımı, tasarımcı dikiş, moda çizim, moda ve popüler kültür ve daha dersler alırlar. master derecesi bitiminde mezun genellikle potansiyel işverenler göstermek için tasarım projeleri portföyüne sahip olacak ya da daha da geliştirilmesi için bir proje devam edebilir.

master moda, sanat ve tasarım kişinin önceki ders birleştirir ve moda sektöründe veya alanında ileri çalışma için iş dünyası için tam bir hazırlık ile bir sonraki seviyeye taşıyor.

Moda alanında yüksek lisans maliyeti derecesi, elbette uzunluğunu ve bir projeleri tamamlamak için satın almak gerekiyor malzemeleri sunan okul veya üniversite bağlıdır. öğrenci sayısı, öğrenci kredileri, hibe, burs ve iş çalışması olarak mali yardım fırsatları, için uygun olabilir.

Moda alanında yüksek lisans bitiren çeşitli kapasitelerde Sanayide istihdam edilebilir. Büyük ya da küçük tasarımcıları için bazı iş, mağazalarda veya pencere gelinler için alıcılar haline ya da moda gazetecilik alanında kariyer yapmaya olabilir. Diğer mezunların bir butik açmaya veya vitrine ve özgün tasarımlar satarken kendi moda çizgisini başlayabilir.moda odaklı bloglar ve kısa film oluşturarak, defileler organize mezunu için diğer seçenekler olabilir.

senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Polonya'da eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
University of Arts Magdalena Abakanowicz in Poznań
Poznan, Polonya

, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Perspektif Bölümü, disiplinlerarası bir tasarım ve bilinçli ve sorumlu şekillendirilmesine yönelik sanatsal eğitim iş kuralları beş tasarım stü ... +

, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Perspektif Bölümü, disiplinlerarası bir tasarım ve bilinçli ve sorumlu şekillendirilmesine yönelik sanatsal eğitim iş kuralları beş tasarım stüdyoları, oluşan ... -
MA
Tam zamanlı
Eki 2022
Kampüs