Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Mozambik Maputo Maputo Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Maputo Mozambik Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Yüksek lisans öncelikle genel matematik eğitimi geliştirmek veya öğretmek isteyen öğrenciler içindir.

Canlı kültür ve Mozambik geleneksel sanatlar uluslararası öğrencilere eşsiz bir bakış açısıyla global görünüm ve deneyim eğitimini genişletmek için bir fırsat sunuyoruz. Mozambik ana dili Portekizce olduğunu. Öğrenciler Mozambik onların Portekizli dil becerilerini geliştirmek için iyi bir yer olduğunu görebilirsiniz.

Mozambik ikinci başkenti, Maputo onun tanınmış üniversiteler ve çeşitli programları ile tanınır. Bunun dışında Universidade Eduardo Mondlane gelen yenilikçi ve farklı lisans programları ile tanınır.

in Maputo Mozambik'te MA Decereleri Araştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Universidade Católica De Moçambique

Eğitim Yönetimi ve İdaresi Master Sayılı tarafından yönetilir 27/2009 Yüksek Öğrenim 29 Eylül Hükümet Gazetesi Seri I yayınlanan, sayı 38; Mozambik Katolik Üniversitesi S ... [+]

Eğitim Yönetimi ve İdaresi Master Sayılı tarafından yönetilir 27/2009 Yüksek Öğrenim 29 Eylül Hükümet Gazetesi Seri I yayınlanan, sayı 38; Mozambik Katolik Üniversitesi Statüsü ve Eğitim ve İletişim fakültesinde yürürlükte Düzenlemeler.

Tabii örgütsel dinamikler değerlendirme yeteneklerini güçlendirmek için, eğitim sisteminin analitik ve eleştirel bilinç yaratmayı amaçlamaktadır, eğitim uygulamaları ve öğretim ve öğrenme sürecinin eğitim ve idari bağlamlarda işleyişi yanı sıra araçlarının ve kaynakların optimizasyonu onun eğitim ve toplum ağı.

Aynı zamanda teşvik etmek ve sağlamak ve Mozambik, eğitim politikalarına süreklilik vermek için yöneticiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.... [-]

Mozambik Maputo
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku