braga Portekiz Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Derecesi

braga Portekiz En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri 2018

Yüksek lisans

MA ya da sosyal bilimler yüksek lisans programı, tarih, İngilizce ya da diğer güzel sanatlar ve beşeri bilimler alanındaki bir ya da iki yıllık eğitimi tamamladıktan sonra alınmaktadır. MA eğitimi araştırma ve derslerden oluşmaktadır.

Portekiz en sıcak Avrupa ülkelerinden biridir. Üniversite programları çok uygun bulunmaktadır. Aslında Portekiz öğrenciler için en düşük yaşam maliyeti birine sahiptir. Lizbon başkenti Algarve büyük plajları ya da tarihin eski kanatları keyfini çıkarın.

Braga kuzeybatı Portekiz en eski şehirlerinden biri olan ve ülkenin en eski Katolik Başpiskoposluğunu vardır. Belediye büyük bir şehir olan, iki ana üniversite burada genel merkezi bulunmaktadır. Bu Minho Üniversitesi ve Universidade Catolica Portuguesa vardır.

braga Portekiz'de MA Decereleri Bak 2018

Devamını oku

Yabancı Dil Olarak İspanyolca öğretmen Eğitim Yüksek Lisans Ders

University of Minho - Institute of Arts and Human Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem October 2018 Portekiz Braga

YDYO bu öğretmen eğitimi yüksek lisans derecesi ders öğrencilerin yüksek kaliteli, içerik ve pedagojik bilgide akademik titiz eğitim almak Portekiz, mevcut tek b-öğrenme derstir. [+]

Akademik derece: MA (Bologna 2 kademeli derece) AKTS: 90 Dersin Türü: B-öğrenme Süre: 3 müfredat dönem Hedef dil: İspanyolca Ana bilimsel alan: Yabancı dil olarak İspanyolca öğretmen yetiştirme kursu (YDYO)

YDYO bu öğretmen eğitimi yüksek lisans derecesi ders öğrencilerin yüksek kaliteli, içerik ve pedagojik bilgide akademik titiz eğitim almak Portekiz, mevcut tek b-öğrenme derstir.

Bu, akademik, bilimsel ve mesleki açılardan adaylarının YDYO öğretmenler için öncü eğitim vermektedir.

Aynı zamanda Medical, iş veya Turizm ile ilgili meslekler için İspanyolca gibi yeni teknolojiler ve farklı özel amaçlı alanlara öğrencilere tanıttı.... [-]