chonburi Tayland Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

chonburi Tayland En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri 2018

Yüksek lisans

Sosyal Bilimler yüksek lisans programı ya da MA, güzel sanatlar, beşeri bilimler, sosyal bilimler ya da benzeri disiplinlerde alınan eğitim sonrasında verilen bir eğitim programıdır. Bu programlar bir ya da iki yıl sürmektedir.

Resmen Tayland, eski Siam olarak bilinen Tayland, Kraliyeti, Güneydoğu Asya'da Çinhindi yarımadasının merkezinde yer alan bir ülkedir. Tayland 'ın plajları ve adaları dünyanın her yerinden her yıl milyonlarca ziyaretçiyi çekmek. Dört yıllık lisans ile herkes Tayland bir İngilizce öğretmeni olarak istihdam elde edebilirsiniz.

Chonburi şehir özellikle yüksek lisans ve doktora dereceleri için onların eğitimini ilerletmek için isteyebilirsiniz bu insanlar için araştırma merkezlerinden biridir. Birkaç yüksek araştırma merkezleri olmasına rağmen bu şehir araştırmaya dayalı üniversite yoktur.

chonburi Tayland'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar İncele 2018

Devamını oku

Etkileşim Tasarımı Sanatları Ustası

Asian University Thailand
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl June 2018 Tayland Chonburi Bangkok + 1 daha

Etkileşim Tasarımı Programı öğrencileri eller geliştirmek için yaratıcı ve pratik becerilerin yanı sıra etkileşim tasarımı daha teorik gerektirir. [+]

Etkileşim Tasarımı Yüksek Lisans

&nbsp

Çalışma planı 3 seçenek (çeşitli geçmişlere sahip öğrencilerin hedef), 3 çıkış noktaları (çalışmanın çeşitli derinliklerinde sağlayan) ve elbette 3 farklı uzunlukta (öğrencilerin desteklenmesi ile 'kullanıcı dostu' iş akışı ihtiyaçlarını), bu master olacak şekilde tasarlanmıştır ' . Sınıflar beceri atölyeleri aracılığıyla tasarım teorisi ve tasarım araştırma Pratik proje-merkezli öğrenme 'eller' arasında değişmektedir.

&nbsp

Öğrenciler, bu Eleştirel Söylemler, Göstergebilimsel Analizi, Sosyal Anlatı, Expe-karş ya kalabilme deneyimini Tasarım, İletişimsel Ortamlarının, Yaygın Ağlar, Desen Diller, Medya Kanallama gibi konular etrafında tez projeleri kendi Etkileşim Tasarımı ile ilgili çıkarlarının peşinde en az bir yıl geçirmek için fırsat İnsansonrası'na Etik, Çoklu anlamda Nişan, Dijital Ontoloji, Maddi Etkileşimleri ve "Glocal" Çeşitlilik.... [-]