Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Yaşam Becerileri Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2019/2020

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Yaşam becerileri çalışması, günlük hayatta gerekli olan becerilere bakar. Örneğin, üniversite seviyesinde, yaşam becerilerinin incelenmesi, doğru zaman yönetimi, eleştirel düşünme, iletişim ve hatta çatışma çözümünü öğretebilir.

Avrupa, dünya 's yedi kıtanın biri, genellikle Avrasya'nın batı ucundaki yarımada olarak bilinir. 10.180.000 (km2), alan regroups 50 ülke ile küçük ikinci kıta,.

Avrupa Yaşam Becerileri MA'lar Bul 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Yaşam Becerileri, Avrupa

Tampere University

Program, dijital okuryazarlık eğitiminin yeni disiplininde uzmanlık geliştirmeye odaklanmaktadır. Disiplin, medya okuryazarlığını medyaya doymuş toplumlarda öğrenme, medy ... [+]

Arabuluculu öğrenme ortamlarında uzmanlık geliştirin

Medya için okuma ve yazma yetkinliği ve uygun öğrenme ortamları oluşturma.

Program, dijital okuryazarlık eğitiminin yeni disiplininde uzmanlık geliştirmeye odaklanmaktadır. Disiplin, medya okuryazarlığını medyaya doymuş toplumlarda öğrenme, medya kullanımı ve eleştirel düşünmede bilgi ve iletişim teknolojisine bağlayarak oluşturulur. Program, öğrencilerin özel eğitim alanındaki uzmanlıklarını geliştirir ve medya okuma ve yazma ve uygun öğrenme ortamları oluşturma konusunda gerekli olan beceri ve pratik becerileri geliştirir.

Dijital okuryazarlık eğitimi ile ilgili program ve araştırma, iletişim bilimlerinin mevcut araştırma önceliklerini, özellikle de izleyici ve öncelikler perspektifinden desteklemektedir. Bir işbirliği ortağı olarak eğitim bilimleri, arabuluculu öğrenme ortamlarında pedagoji perspektifini sağlayarak programa katkıda bulunur. Program medya kullanıcılarının ve içeriklerinin anlaşılması ve değerlendirilmesi için ihtiyaç duyulan bilişsel becerilerdeki olgunluğu kolaylaştıracak, bu da medya kullanıcılarının kendilerini (örneğin, prodüktörler gibi) arabuluculuk yapabilecekleri için tüketicilerden daha fazla olmasını sağlayan kültürel uygulamalardır.... [-]

Finlandiya Tampere
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku